[photo]

Romain Salomon

Jeśli kiedykolwiek pragnąłeś kontrolować swoje ciało, umysł i duszę oraz przepełnić je energią, to mam dla Ciebie ważną informację, której myślę, że wcześniej nie znałeś. Otóż...źródło pasji i pracy w życiu Romaina pochodzi z nurtującego pytania:

Jak naprawdę działa tajemnicza, zagadkowa i ezoteryczna energia krążąca we wszechświecie i w jaki sposób możesz z niej korzystać i nią zarządzać?

Romain wyruszył w podróż, żeby odkryć te tajemnice. Kiedy ją odkrył i przyswoił to wówczas zastosował odkrytą wiedzę, żeby urzeczywistnić swoje marzenia.

Nazywają go „mądrym i ekscentrycznym czarodziejem”, który stworzył własną, niepowtarzalną metodę terapii po tym jak zgłębił i połączył cudowne światy różnych rodzajów terapii energią z metodą terapii czaszkowo-krzyżowej. Nauczył się jej od Rolf’a Kammerer’a otrzymując certyfikat w 2008 roku.

W 2009 roku po 10 dniach medytacji w całkowitym odosobnieniu Romain odkrył w sobie powołanie do zajmowania się tematyką rodzinną i obszarem świadomej seksualności. Następnie odbył praktyki u różnych nauczycieli poznając takie metody terapii jak: ustawienia rodzinne, tantrę, które stosuje w swojej praktyce zawodowej na całym świecie od 2011 roku.

Romain Salomon studiował pedagogikę specjalną i był psychologiem zajmującym się z autystycznimi dziećmi oraz młodzieżą z problemem uzależnienia. W 2002 roku przeżył doświadczenie bliskie śmierci. To zainspirowało go do radykalnej zmiany w swoim życiu i zaangażowania w rozwój zawodowy, który wykonuje zgodnie z powołaniem.

Zanim zdecydował się żyć swoim powołaniem na ziemi, Romain musiał pokonać różnego rodzaju lęki, w tym lęk przed śmiercią- najbardziej znaczące doświadczenie w jego życiu kiedy był bliski śmierci w 2002 roku.

Od tego momentu Romain rozwija swoją mądrość i wrażliwość w roli nauczyciela. Do tej pory inspiruje tysiące ludzi do odkrywania kreatywnej energii pochodzącej ze źródła. Prowadzi warsztaty w wielu krajach. Jego misją jest wywoływać uzdrowienie poprzez energię boską, ustawienia rodzinne, magnetyzm, metodę rebirthingu, szamanizm, metodę „świecowania uszu”. Od niedawna również stosuje kąpiele w dźwiękach w celu uzdrowienia energii.

MOC PRAWA FUZJI

Romain stworzył i rozwinął metodę „eksploracji siebie” wokół koncepcji, którą nazwał PRAWEM FUZJI opartym na Medytacji Boskości.

NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE JAKIEGO JESZCZE NIE PRZEŻYŁEŚ/ŁAŚ

Wyobraź sobie wysokiego mężczyznę, z długimi włosami, na boso, w kolorowym ubraniu, który prowadzi 300 osób do głębin cielesności, tam gdzie nie dotarła jeszcze żadna para. Żar ciał…intensywność…wyzwolenie…pulsująca energia seksualna…pogłębia połączenie z sercem twojego partnera, czujesz się jakbyś dosłownie się stopił, scalił w jedno, a na koniec oboje eksplodujecie w orgazmicznej rozkoszy.

Metody Romaina nie tylko pomagają odkryć i pobudzić seksualne pragnienia oraz fantazje, ale głęboko leczą i zasklepiają emocjonalne blizny i rany. Romain pomaga również ludziom w poszerzaniu granic swoich możliwości, których wcześniej nie mieli odwagi przekroczyć. Wtedy nagle przy niewielkiej zachęcie, stosowaniu głębokiego tantrycznego oddychania, zaczynają wychodzić poza granice swoich dotychczasowych wyobrażeń, stają się oczyszczeni, bardziej oświeceni i wolni, zachwyceni zwycięzcy.

UŻYJ SWOJEJ MOCY

W codziennym życiu Romain dba o odmładzanie siebie i utrzymanie swojej witalnej energii poprzez przyrządzanie pysznych zdrowych posiłków, praktykowanie jogi, taniec improwizowany, tantrę, zimne prysznice, medytacje oraz mnóstwo śmiechu.

Żyje w permanentnym stanie uznania doskonałości każdego momentu i daje to, co w nim najlepsze swoim cudownym klientom, partnerom oraz rodzinie.

Dlatego też jest zaszczycony, że może Cię niezwykle zmysłowo natchnąć mocą ze źródła.

Jeśli jesteś gotowy, żeby użyć swojej całkowitej mocy, przeczytaj więcej o wyjątkowych warsztatach Romaina.


Publikuje w Tarace od 2015-11-05 do 2015-11-05.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)