[photo]

Alicja Baba

Alicja Baba – z wykształcenia filolożka, z pasji pisarka. Autorka książki „Świadomy Seks”, gdzie pisze o tym jak połączyć seksualność z duchowością.

Przez ponad 10 lat jeździła po świecie, gdzie poznawała dogłębnie kulturę, język i zwyczaje innych krajów, takich jak Włochy, Kanada, Anglia, Karaiby, Indie, Ameryka Południowa i Czechy. Dziś, po latach pracowania jako tłumaczka i asystentka, zatrudniania i zwalniania ludzi, robienia analiz ajurwedyjskich oraz prowadzenia medytacji i kobiecych kręgów wie, że jej miejsce jest w małym, drewnianym domku pod lasem, gdzie będzie mogła pisać od rana do wieczora.

Jej pasją są zwierzęta, bębny, pisanie i natura – jednym słowem Życie. Promuje autentyczność, bycie sobą i zdrowe relacje międzyludzkie, a jej poglądy religijne to prawda, rzeczywistość i baczna obserwacja siebie. Jej misją jest uczynić chaos spójnym i zrozumiałym. Gdy jest sama, najbardziej lubi pisać, czytać, rozmyślać, tworzyć i leżeć w pieleszach.

Sushi może jeść bez końca, a gdyby mogła być zwierzęciem, byłaby leniwcem lub jednorożcem. Najbardziej w sobie ceni szczerość, ufność i zadziorność. Gdyby mogła coś zmienić w świecie, usprawniłaby system pieniężny i wprowadziła kurs na prawo posiadania zwierząt i dzieci.

Publikuje w Tarace od 2016-07-28 do 2017-04-16.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)