[photo]

Grażyna A. Adamska

Nazywam się Grażyna A. Adamska.
Z wykształcenia jestem licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jestem Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.

Ukończyłam warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyłam wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskałam Certyfikat uczestnictwa w Szkoleniu Online u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie”.
Jestem absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Mam ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.

Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty Dwupunktu PLUS. W swojej pracy łącze nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to mój autorski projekt, w którym stawiam nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wiem, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuję artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Udzielam się charytatywnie w Fundacji „Ponad wszystko”, gdzie prowadzę warsztaty pracy z podświadomością wykorzystując wiedzę z metod kwantowych.

Jestem współtwórcą projektów:
MAGA (2014-2015), gdzie wraz z Anną Masternak, prowadziłam sesje, warsztaty oraz kursy online, łącząc pracę na poziomie świadomym i podświadomym;
KRĄG KWANTOWYCH WIEDŹMINEK (od 2015), gdzie wraz z czterema cudownymi kobietami, prowadzimy bloga w tematyce kwantowej magii oraz wykonujemy sesje Mocy 5 Serc wspierając wiele fundacji na całym świecie.

Publikuje w Tarace od 2016-10-02 do 2016-10-02.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)