02 czerwca 2020

Piotrkow

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Prośba o sen z metodą wizualizacji do pracy nad sobą

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: kolorliczbaprzejścieprzestrzeń

« Sen o jeździe koleją. Czerwony samochód »
Prośba przed snem: Proszę o pokazanie mi we śnie najlepszej, dostosowanej do mnie wizualizacji, która będzie mi służyć do pracy z moją duszą, z moimi ciałami subtelnymi, ogólnie mówiąc, do rozwoju i wzrostu mojej świadomości.

Sen: Jest nas 6 osób, nie znam ich z życia fizycznego, choć we śnie odbieram ich jako moich dobrych znajomych. Wszyscy ubrani byli na jasno. Jesteśmy na najwyższym poziomie jakiegoś piętrowego miasta bądź na dachu jakiegoś rozległego budynku. W ogóle tam praktycznie wszystko było jasne, jedynie niebo nad nami było błękitne. Zaczynamy schodzić w dół białą ścieżką zakręcającą w prawo (taki ślimak). W tym momencie powiedziałem do moich współtowarzyszy słowa: "9 na 13". Schodząc tą ścieżką miałem dziwną świadomość, że przekląłem jakichś ludzi.

Moja próba interpretacji: Biała ścieżka sugeruje kanał wstępujący (czarna byłaby dla zstępującego). Słowa "9 na 13" to zapewne odniesienie do poziomów świadomości opisywanych przez Pana Jarka Bzomę - mimo, że jest to opisane, mam w dalszym ciągu problem ze zrozumieniem tych poziomów, granic, szczeliny. Zastanawia mnie, jak do tej skali ma się ten najwyższy poziom tego piętrowego miasta z którego schodziliśmy?

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2020-06-02)« Sen o jeździe koleją. Czerwony samochód »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)