zdjęcie Autora

12 lutego 2013

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Przygotowania do uczty, modelka Joanna Krupa

Kategoria: Sny i wizje

« Wizyta u wróżki Przodkowie jedli koci żwirek »
Byłam na dużym korytarzu. Był bardzo przestronny. Podobno to był obiekt sportowy wybudowany z pieniędzy unijnych. Poniżej tego korytarza była mała salka. Tam był stół bilardowy i piłkarzyki na ścianie. Miałam komuś zapakować paczkę. Za szafą leżały szare plastikowe reklamówki w czerwone i różowe róże. Były nowe. Wzięłam jedną lub dwie. Ktoś mi powiedział, że uciekły motyle z pudełeczek i są na oparciach ławek przed łazienką. Motyle były duże, przeważnie w kolorze niebieskim. Eks mąż zwrócił się do mnie, żebym pomogła mu wynieść śmieci. Było tego bardzo dużo, przeważnie resztki warzyw. Dziewczyna zasnęła w tych śmieciach, a miała mi pomóc je wynieść. Usiadłam na krześle przy ścianie. Dziewczyna obok ściany kręciła kołowrotkiem. Powiedziałam, że w ogóle tego nie zauważyłam. Zobaczyłam te motyle na ławce. Zaczęłam zbierać śmieci.
Później weszłam do sali, gdzie był przygotowany stół do uczty. Miałam najpierw podać zupę gościom w miseczkach. Ktoś na tej sali spał na krześle. Wiedziałam, że mam wszystko przygotowane. Brakuje tylko gości.
Później znalazłam się w gabinecie fryzjerskim. Siedziała tam modelka Joanna Krupa. Zaczęłam krytykować jej wygląd do koleżanki, że ma płaski dół twarzy. Oczka malutkie zapuchnięte. Była bez makijażu. Miała bardzo jasne rzęsy. Powiedziałam, że jak byłam w jej wieku, to ja wyglądałam jak modelka. Zwróciłam się do mojego eks męża, żeby potwierdził. Powiedział, że kiedyś byłam najpiękniejsza. Joanna Krupa wyszła z pomieszczenia.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Wizyta u wróżki Przodkowie jedli koci żwirek »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)