zdjęcie Autora

02 października 2012

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Przystanek autobusowy i oprowadzanie wycieczki

Kategoria: Sny i wizje

« Podróż w górę rzeki Spacer z yorkami »
Jestem na przystanku autobusowym, ma zaraz podjechać autobus. Ale ja nie mam zamiaru nigdzie jechać. Jest sporo ludzi, którzy mają wyjechać. Tłoczą się. Ja odchodzę z przystanku, autobus podjeżdża, ludzie wchodzą do autobusu. Jest tam tabliczka przystankowa. Napis
– 3Brudestowo3-. Idę pod budkę z bułeczkami, która jest obok . Bułeczki są apetyczne, piękne , małe rogaliki, ciasteczka – wszystkie piękne, polukrowane, z dżemem, drożdżowe. Za ladą mężczyzna. Jest on właścicielem, nie sprzedaje produktów. Obok niego kobieta sprzedaje produkty spożywcze. Jest mała kolejka do tego okienka. Ja rozmawiam z mężczyzną.
Widzę autobusy, takie jak wtedy, kiedy byłam dzieckiem, tzw. „ogórki”. Jeden jest w kolorze niebieskim, jak dawniej, drugi pomalowany na kolor żółto-czerwony – ten ma napis portalu internetowego – turystycznego.
Później trafiam do budynku, który jest domem handlowym. Są tam trzy piętra. Czekam na wycieczkę. Ja opiekuję się stoiskiem, gdzie jest gabinet kosmetyczny. Można tam kupić kosmetyki nawilżające. Smaruję jednym z kremów dłonie. Jest to podobno jeden z najlepszych kosmetyków. Skóra staje się bardzo gładka. Czekam na wycieczkę, którą mam oprowadzać po stoiskach. Wchodzimy kolejno, na każde z pięter. Ludzie oglądają sobie artykuły. Ja czekam, aż dotrą najwyżej. Na najwyższym piętrze jest biżuteria, bardzo połyskliwe kolorowe błyskotki, błyszczące różowe kamienie na bransoletkach, figurki i inne wyroby z onyksu, dużo indyjskich wyrobów. Jest kobieta, która zachwyca się wszystkim. Ja czekam, aż ktoś trafi do gabinetu kosmetycznego z produktami nawilżającymi. Mam nadzieję, że ktoś coś tam kupi.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Podróż w górę rzeki Spacer z yorkami »

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)