zdjęcie Autora

29 lipca 2011

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Droga Tarota (odcinków: 32)

Pytanie o kurs franka szwajcarskiego

Kategoria: Tarot

« Czy racjonalista może mieć wróżone Tarotem? Pytania przed wrześniowym kursem tarota w Sadach pod Ślężą »

Zapytałem Tarotową Wyrocznię Taraki o kurs franka szwajcarskiego. Zastosowałem układ trzech kart. Jako pierwsza karta, mówiąca o całości sprawy, wypadła karta Król Monet. To już mówi prawie wszystko: frank jest i pozostanie KRÓLEM WALUT. Kiedy inne będą chwiać się, zniżkować i upadać, frank zachowa swoją „królewską” pozycję. Oznacza to także, że szwajcarskie banki i bankierzy mają okres dobrej koniunktury i światowe niepokoje wzmacniają ich pozycję.

Drugą kartą, mówiącą o kłopotach, przeszkodach i innych negatywach pytanej sprawy, okazał się As Mieczy. Jest to karta wiedzy i inteligencji, ale gdy leży na ostrzegającym drugim miejscu, wtedy ostrzega przed niewiedzą. Karta ta mówi więc, że dla osób, które zainwestowały we franka i np. wzięły kredyty w tej walucie, główną przeszkodą jest niewiedza, brak znajomości praw tego rynku. As Mieczy na drugim miejscu mówi: „wszystko jest jasne, reguły gry są znane – tylko dziwnym trafem wy ich nie znacie”. Karta ta mówi też, że za karierą franka nie stoją żadne ciemne siły – i to jest przynajmniej pocieszające.

Trzecia karta odpowiada na pytanie „co robić?”. Tu wyszła Ósemka Monet. To jest karta działania „pozytywistycznego”, czyli mrówczej i usilnej pracy u podstaw. Nie obiecuje szybkich sukcesów, za to obiecuje sukcesy trwałe. Karta ta głosi: nie ma cudów, bogactwo osiąga się uporczywą pracą, często wielu pokoleń, popartą prawem i porządkiem – jak w Szwajcarii.

Droga Tarota: wstęp na końcu

O kartach tarota, pracy z nimi i o tym, jak poszerzają widzenie świata.


« Czy racjonalista może mieć wróżone Tarotem? Pytania przed wrześniowym kursem tarota w Sadach pod Ślężą »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)