zdjęcie Autora

13 sierpnia 2016

Włodzimierz H. Zylbertal

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Rewolucja i podróbki

Kategoria: Sny i wizje

« o czym ten sen? Dziwny guru z Włoch »

Sekwencja I: moja szwagierka chwali się, że skonstruowała rewelacyjny wzmacniacz muzyczny. Jednak po bliższym przyjrzeniu się tej rewelacji, okazuje się, że to dokładnie skopiowana konstrukcja chińska o brzmieniu całkiem przeciętnym.
Sekwencja II: przygotowania do obchodów rocznicy pierwszego w dziejach udanego ataku torpedowego. Historycznie mieli go dokonać amerykańscy marynarze w XVIII w., a ofiarą miał być angielski galeon. Podczas przygotowań do rocznicy, kiedy obiecuje się odtworzenie historycznego ataku ze wszystkimi szczegółami, okazuje się, że szykowana jest nędzna podróba, nie wiedzieć czemu z niemiecką policją w roli organizatora.

Mam zwyczaj, gdy sen zapamiętam, zaraz po obudzeniu wylosować heksagram Księgi Przemian i zanotować godzinę przebudzenia gdy sen jeszcze się dobrze pamięta. Tym razem wyszedł heksagram 49 (Rewolucja) z liniami zmiennymi I, II i VI, przechodzący zatem w heksagram 44 (Spotkanie). Dokładne dane mojego przebudzenia z tego snu to 13. sierpnia 2016 godzina 7:16 Wrocław

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« o czym ten sen? Dziwny guru z Włoch »

komentarze

[foto]

1. Pozwolę sobie powiedzieć... • autor: Jarosław Bzoma2016-08-13 17:47:31

Pozwolę sobie powiedzieć kilka słów na temat tych snów.Oczywiście można by kolejnej nocy poprosić przed zaśnięciem o dodatkowe wyjaśnienia.Rodzeństwo i ich małżonkowie to inni ludzie i ich przewodnicy duchowi.Sen zatem dotyczy osób Pana otaczających, realnie zyjących, jednym słowem innych ludzi.Chińczycy i kolor żółty to poziom energetyczny 2 Świadomości , problem zatem dotyczy przeciętnych zdolności ekspresji życiowej otoczenia. Drugi sen opowiada oczywiście o tym samym z nieco innej, szerszej  perspektywy. To rocznica wielkiego uderzenia wyzwalającego mnóstwo energii niszczącej.Przeprowadziły ją byty z za oceanu , Amerykanie w snach Polaków to byty żyjące w sferze duchowej urojeniowości ale zupełnie realnie.Po prostu żyją w przestrzeni duchowej którą my wykorzystujemy do przechowywania  myśli , wyobrażeń i emocji (poziom astralny 3 i mentalny 4). Rocznica tego ataku na Anglików (jakaś inna odmian rdzennych (Ameryka to dawna kolonia Anglii) bytów duchowych(Angielski=Anielski). No i najłatwiejszy element .Organizatorzy, Niemcy = Niemowy. Śnią się Polakom na poziomie Brahmanicznym 8, w okolicach pierwszej warstwy tego poziomu, czyli Nigredo poziomu 8 , w okolicy najdłuższego cienia(naszych urojeń o Bogu) odpowiadającego za tworzenie naszej wielkiej karmy.Reasumując sen opowiada o jakimś ważnym wydarzeniu duchowy z przeszłości (Wojny bogów ?)które nieświadomie ludzie odtwarzają w ich rocznicę, ujawnia się to w naszym ludzkim życiu w formie zaburzenia energetycznego . Trzeba by dokładnie sprawdzić co takiego w świecie, i w Pana osobistym życiu wahnęło się w dniu w którym ten sen się pojawił.Ciekawe odwzorowanie zdarzeń duchowych w materii ! Brahmaniczne (inna perspektywa czasowa) echo  tych zdarzeń to dla nas ludzi właśnie ich rocznica.Wszystko to o czym opowiedziałem jest również zapisane w sennym kodzie cyfrowym wieku XVIII( > 17  00 )

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)