zdjęcie Autora

08 czerwca 2017

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Rower nowego typu

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: latanierowertechnika

« Nowoczesny rower Centrum łączące wymiary i światy »

Kilka dni temu miałem podobny sen, co Kahuna: że szybko, bez wysiłku i bezszelestnie poruszałem się na rowerze nowego typu. Czym był, jak wyglądał ten rower? -- Bo najpierw na nim jeździłem, a potem obejrzałem go dokładnie. Nie miał żadnych ruchomych części. Była to pętla ze sztywnego ale dość elastycznego i lekkiego pręta lub z rurki. Pętla ta -- albo ramka -- obejmowała, otaczała całe ciało jadącego czyli moje. Miała kształt podobny do litery B, ale z pustą przestrzenią wewnątrz, więc bardziej jak I3 -- ale pociągnięte jedną kreską Jadąc stało się na dolnym boku tej pętli i trzymało za część pionową. Pętla działała jak antena wyczuwająca zamiar jadącego i w odpowiednią stronę się kierowała z odpowiednią prędkością. Jadąc unosiła się kilkanaście centymetrów nad ziemią.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Nowoczesny rower Centrum łączące wymiary i światy »

komentarze

[foto]

1. u mnie też rower • autor: Maciej Nabiałek2017-06-08 09:40:26

Coś się dzieje ciekawego,
U mnie sen z Wtorku na Środę, przedstawiał taki epizod: Widzę jak moja córka jedzie na rowerze trasą podobną do Mostu Poniatowskiego, jechała klasycznym rowerem środkiem między szynami tramwajowymi, podobała mi się perspektywa, bo patrzyłem na to z góry, w oddali widziałem drugi brzeg i zarys rzeki pod mostem trasy. Potem perspektywa się zmieniła i stałem na ziemi i miałem wrażenie, że córka zjeżdża w dół, jakby to była Agrykola. Co ciekawe córka nie potrafi w realu jeździć na rowerze, a tu jechała z nogami wyciągniętymi do przodu, po lewej stronie jechał tramwaj w moim kierunku i po prawej oddalający się , a ona między nimi w pełni szczęśliwa gnała do przodu. 

[foto]

2. Jednoślad to pojazd... • autor: Jarosław Bzoma2017-06-10 17:41:22

Jednoślad to pojazd świadomości powyżej poziomu atmanicznego 7, czyli powyżej duszy indywidualnej.Ona ma również swoją karmę , wielką pętlę która przenika granicę 8/9 i sięga aż do <10 czyli z tamtej strony patrząc granica 8/9 to 13 :) To ten rower Wojtka. Rower i córka i tramwaje ze snu Macieja to to samo tyle , że wyrażone jako symbole doskonałej równowagi Kundalini a po bokach Ida i Pingala-linie tramwajowe :) Córka to oczywiście jedna ze starszych form świadomości Macieja a nie młodsza, zapewne była na bosaka , taka najstarsza nadanima. Tam gdzie pojawiają się jednoślady zazwyczaj w snach kradną auta :)

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)