Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

09 października 2009

Maria Piasecka

e-tom: Runy, dar Odyna

Runy - magiczny dar Odyna. Runa 8 - Wunjo
Sztuka wróżenia z run

Kategoria: Runy


Maria Piasecka
RUNY - MAGICZNY DAR ODYNA

8. Wunjo (Wynja, Wynn, Wyn)

Walor fonetyczny: W


RADOŚĆ


Jest taka radość
która zna niewiele trosk
bólu i smutku
taka, która sama przez się posiada moc dobroczynną
posiada dość dobry dom.


WYKŁADNIA TRADYCYJNA

Oto zasada idealnej harmonii miedzy pierwiastkami - zwłaszcza tymi, które oderwały się od swojego źródła. Harmonia, radość i pozytywny nastrój pojawiają się tu w sposób naturalny.


STRONA JASNA

Jest to niejako moment alchemiczny, w którym rozumienie zostało przetransmutowane w pogłębioną wiedzę. Samo rozumienie było potrzebnym, aczkolwiek niewystarczającym stanem. Teraz możesz cieszyć się ponownie i w pełni, niesiony przez wolę niebios ponad przepaściami.

Możesz oczekiwać harmonii na planie społecznym i w domu. Korzystne byłoby oddzielenie się od źródła bólu, a nawet od predyspozycji do odczuwania bólu, którą rozwinęliśmy w sobie. Należy wszystko naprawić, uładzić, uporządkować. trzeba strzec tego, co idealne w duszy; trzeba walczyć o to. Dobre zdrowie, dobra kondycja fizyczna jest wskazana, warto poświęcić jej uwagę. Zawalcz, by zebrać rozproszone elementy twego życia. Organizuj rzeczy, sprawy. Harmonizuj życie wewnętrzne i zewnętrzne. Możesz nawiązać nowe kontakty społeczne, niekoniecznie seksualne. powodzenie materialne będzie rezultatem pracy oraz wspomnianych więzi.

Wunjo może przedstawiać osobę reprezentującą służby społeczne.


STRONA CIEMNA

Sugerowana jest tutaj eliminacja indywidualności przez "ducha grupy". Przekreślenie indywidualnych wysiłków i zminimalizowanie własnego "ja" może prowadzić do utraty tożsamości. Gdy wyhamujemy energię Wunjo, pojawią się niekorzystne relacje z drugim, kłótnie, poczucie wyobcowania; doznamy wewnętrznej obcości w stosunku do samego siebie i do transcendencji.

Przezorny bądź i rozważny, ponieważ światło i cień pozostają nadal zmieszane, a radość może przeplatać się ze zwątpieniem.SŁOWA KLUCZE

Ułatwienia: harmonia, radość, przyjaźń, szczęście, powodzenie.

Utrudnienia: eliminacja, smutek, kłótnie, fałszywe plany, depresja, wyobcowanie.Maria Piasecka • Runy - magiczny dar Odyna

w Tarace od 9 października 2009Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)