14 sierpnia 2011

Nana

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Rytuał

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pies

« Aktorka Chłopiec »
Wyciągam przed siebie dłonie. Oglądam je, zaciskam pięści. Nie wiem dlaczego, ale ich widok mnie dziwi. Spoglądam w dół. Mam na sobie długą, niebieską suknię. Nie mam butów. W lewej ręce trzymam pakunek, zawinięty w białą tkaninę, przewiązaną czerwonym sznurkiem.
Stoję na zielonej, równo przystrzyżonej trawie. Rozglądam się. Jestem w dużym ogrodzie, lecz nie ma tu kwiatów. Są tylko drzewa i krzewy. Dużo młodych jeszcze brzóz.
Niebo jest czyste. Słońce intensywnie świeci, lecz nigdzie nie mogę go dojrzeć. Wieje delikatny, ciepły wiatr.
Wszystko jest bardzo jasne i wyraźne, kolory.
Przede mną stoi drewniana "szopka", pomalowana czarną, matową farbą. Ma płaski dach. Nie ma okien. Wiem że nie jestem tutaj pierwszy raz.
Nie wchodzę od razu do środka. Idę na tyły budynku. Dotykam drewnianej ściany. Czuję, że ktoś jest ze mną. Bezcielesna istota, gdzieś w zakamarku mojego umysłu, która towarzyszy mi już od pewnego czasu, odkąd byłam dzieckiem.
Zaglądam przez szczelinę między deskami, lecz niczego nie widzę. Mój towarzysz daje mi znać, żebym weszła do środka. Wydaje się być rozbawiony moim zachowaniem.
Wejście jest szerokie, niczym brama wjazdowa do garażu. Nie ma drzwi. W środku zamiast podłogi jest piasek. Mężczyzna kreśli na nim jakieś znaki. To wstaje i ogląda je, to znów poprawia, cały czas mrucząc coś pod nosem. Ma na sobie ciemną szatę, również jak ja jest boso.
Na lewo od wejścia, pod ścianą, stoi ołtarz. Jest wykonany z dwóch dużych, marmurowych sześcianów. Są na nim kielich i miecz. Położyłam obok nich pakunek.
Rzucam jeszcze raz okiem na wnętrze. Ściany są identyczne jak na zewnątrz. Na jednej z nich, tuż obok ołtarza, wypisane jest imię demona, który ma zostać przywołany. Napis jest w języku hebrajskim, wykonany ludzką krwią. potrafię rozszyfrować tylko cztery pierwsze litery imienia.
Spoglądam w górę. Sufit jest gładki, biały, pokryty symbolami. W głębi, niemalże nad mężczyzną, jest namalowana wielka ośmioramienna gwiazda. Nad wierzchołkami jej ramion jak i pomiędzy nimi również znajdują się symbole.
wychodzę, wiem że wykonałam swoje zadanie.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Aktorka Chłopiec »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)