zdjęcie Autora

30 kwietnia 2019

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Koniunkcja Saturna i Plutona 2020 (odcinków: 47)

Saturn, Pluton, Mars, Merkury

Kategoria: Astrologia

« Globalne imperium Pełnia 17 czerwca 2019, półmetek polaryzacji Saturna, Plutona, Marsa i Merkurego »

Dzisiaj 30 kwietnia 2019 otworzyłem pewien serwis wiadomości i tam czytam, że ISIS-kalifat nadal istnieje, „nie poddaje się” i „będzie się mścić”, jak ogłosił szef tej organizacji. Wyświetliłem bieżący kosmogram. W nim widoczna kwadratura Merkurego do Saturna – i do Plutona, który obok. Mars zaś w kwinkunksie do Saturna i Plutona:

Inne aspekty między planetami na rysunku pominąłem.

Co tu jest ważne? To, że w pierścieniu aspektów biorą udział Mars, Merkury i koniunkcja Saturn-Pluton. Albo, inaczej patrząc i nazywając, że z koniunkcją Saturn-Pluton sprzęgły się: Merkury przez kwadraturę – i Mars przez kwinkunks. Ten układ planet wkrótce powtórzy się, ale w dużo trudniejszej lub bardziej ostrej konfiguracji: Merkury i Mars razem (tworząc koniunkcję) przejdą w znaku Raka przez opozycję do koniunkcji Saturn-Pluton w Koziorożcu. Kiedy to będzie? W okresie od 12 do 22 czerwca. Niżej dla przykładu kosmogram na około południe 18 czerwca 2019. Bardzo wyraźnie widzimy tę multi-opozycję:

Jak wyżej, inne aspekty (które nie są harmonijne) pominąłem.

Bukmacherzy mogliby przyjmować zakłady: co wtedy się wydarzy? Terroryści: owszem, mają w tym momencie zielone światło – podobnie jak podczas wielkanocnych ataków w Sri Lance, kiedy Merkury i Mars z koniunkcją Pluton-Saturn tworzyły pierścień kwintyli. Jednak ze względu na obecność Merkurego w tym kompleksie najbardziej obawiałbym się o szeroko pojętą komunikację w świecie, która z jakiegoś gwałtownego powodu może paść. Ktoś dokona ataku na światowy internet? Lub na sieć połączeń lotniczych? Albo jakaś naturalna siła zakłóci ruch, jak to było z wybuchem wulkanu Eyjafjallajökull w kwietniu 2010? Niedługo już będziemy wiedzieć.

Koniunkcja Saturna i Plutona 2020: wstęp na końcu

Ścisła koniunkcja Saturna i Plutona była 12 stycznia 2020. Ten układ planet dominuje jednak nad szerszym okresem: nad czteroleciem 2018-2022 i zaczyna nową saturnowo-plutonową epokę, która trwać będzie do 2053 r.


« Globalne imperium Pełnia 17 czerwca 2019, półmetek polaryzacji Saturna, Plutona, Marsa i Merkurego »

komentarze

[foto]

1. Pół żartem, pół serio... • autor: Kahuna2019-05-01 13:19:05

Bardzo ciekawy tekst. Polecam zrobić archiwizację danych na dysku zewnętrznym i schować w szufladzie. Tak na wszelki wypadek :)
[foto]

2. O bitcoiny też bym zadbał • autor: Wojciech Jóźwiak2019-05-01 14:48:55

O bitcoiny też bym zadbał. Wczoraj pytałem kart tarota o los BTC, wyszły karty (prócz innych, blotek) I-Magik na początku rozkładu, i XIII-Śmierć na końcu. Czyli jakiś magik zrobi hokus-pokus i na BTC przyjdzie... to najgorsze.
W ogóle o ekonomię bym się obawiał. Chociaż większe wskazania na ekonomiczny kryzys i nowe "dile" mające go zwalczyć widać od 2021 roku w górę.

3. Bitcoiny • autor: Bożena Mikłasz2019-05-05 22:35:38

Bitcoiny albo polecą na łeb na szyję albo poszybują w górę. Na pewno będzie rewolucyjnie i widowiskowo byle bez resetu :D  Mars i Merkury...rety albo ktoś będzie odstawiał pyskówki i groził palcem albo się obrazi. I do tego będzie niezdecydowany.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)