11 września 2011

Rene

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Scenarzysta

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: labirynt

« Morskie wybrzeże Skok w nieskończoność »
Piszę scenariusz do filmu. Rezultaty swojego dzieła oglądam na bieżąco na ekranie przede mną. W pewnym momencie zauważam, że wszyscy ludzie z mojego filmu zaczynają umierać. Wpadam w panikę, bo zdaję sobie sprawę, że nie uratuję wszystkich. W ostatniej chwili decyduję, że na pewno umrze jeden mężczyzna, bo jest nieużytecznym darmozjadem i na pewno przeżyje pewna kobieta, bo jest dobra i pożyteczna dla innych. Nagle sama znajduję się w tym filmie. Błądzę po czymś, co przypomina labirynt z szarymi betonowymi ścianami. Spotykam mojego znajomego, który wyszedł właśnie spod prysznica. Jest w ubraniu, cały mokry. Z ulgą rzucam mu się na szyję i obejmujemy się. Czuję, jak przyjemne, wilgotne ciepło przenika również moje ubranie. Nagle jesteśmy już poza labiryntem i podchodzimy do grupki jakichś ludzi.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Morskie wybrzeże Skok w nieskończoność »

komentarze

1. facet pod prysznicem w ubraniu • autor: Nierozpoznany#35272011-09-13 10:10:52

Mam pytanie, czy adorujesz kogoś w realu (ten znajomy)? Jeśli tak to on ma chyba jakieś blokady seksualne, bo wychodzi spod prysznica w ubraniu (a do kąpieli- otwartość na seks zrzuca się ubranie). Może martwisz się, że nie odwzajemnia twych uczuć lub jest nie ta jak być powinno? Może o tym jest ten sen, rozwiewa twoje wątpliwości?

2. hmm... blokady seksualne i • autor: Nierozpoznany#55402011-09-14 22:06:28

hmm... blokady seksualne i ogólnie energetyczne są po mojej stronie. Ten facet to tylko ich projekcja. Zresztą on sam nigdy nie był moim partnerem i nigdy o nim jako o takim nie myślałam. Ale masz rację, jednym z wątków niewątpliwie jest brak otwartości na seksualność

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)