zdjęcie Autora

03 lipca 2012

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Sen z domem rodzinnym

Kategoria: Sny i wizje

« Znów jakieś małżeństwo Odwiedziny (Pod drewnianym molem) »
Najpierw wypadają mi dwa przednie zęby – górne jedynki.

Później mam spotkanie w domu rodzinnym z T. Kochaliśmy się(ale tego nie widziałam).
On coś usłyszał coś za drzwiami. Okazało się, że w kuchni są jakieś kobiety. Te kobiety zaczęły wychodzić z tamtego pomieszczenia, przez sień-korytarz i ustawiły się na podwórzu, do ubikacji – domku drewnianego, jaki stał na placu, w kolejce, żeby oddać mocz. Kobiety były ubrane w ciemne stroje, niekoniecznie czarne, mógł być to też granat. Było ich około 20-u. Wyglądały jak zakonnice.
Później T. poszedł do łazienki, gdzie mył się i ubierał. Zakładał bokserki w kratkę żółto-czarną, i założył spodnie. Widział go brat mojego byłego męża.
Później poszliśmy do tej kuchni, gdzie wcześniej były te kobiety. Okazało się, że zrobiły wyrwę w parapecie, żeby dostać się oknem do tej kuchni i zdemolowały okno, które nadawało się tylko do remontu.. Nie wiem dlaczego chciały tam wejść. Były już tam przygotowane drewniane elementy nowe, do naprawy okna i stołu – już w formie gotowej konstrukcji, wszystko było z cienkich belek z jasnego drewna.
Później szłam z T. po jakiś górkach –była to jakby obsuwająca się ziemia, urwisko. To były pola koło mojego domu rodzinnego i nie przeszkadzało nam, że wszyscy patrzą ile mamy uczucia do siebie. Widział to też mój były mąż.
Później zebraliśmy się w jakiejś grupce ludzi, gdzie byli mężczyźni i kobiety – patrzyliśmy na inną grupkę ludzi. Nie było T, ale był wśród tych ludzi także mój były mąż. W grupce ludzi, jaki oglądaliśmy była kobieta z dużym obnażonym biustem. Stwierdziłam, że może jest bezwstydna, ale może się też podobać mężczyznom, bo mężczyźni lubią duże piersi.
Później zobaczyłam T. Był ubrany w spodnie, ale okazało się, że założył spodnie mojego byłego męża – w kolorze ciemno brązowym ze sztruksu. Spodnie pasowały na niego, także w pasie, zdziwiło mnie to, leżały na nim bardzo dobrze. Później pomagałam mu, żeby zamienił te spodnie na swoje, które prawdopodobnie były w kolorze czarnym. Obie pary były z takiego samego materiału, ze sztruksu.
Później znalazłam się w ogromnym domu handlowym- galerii i zobaczyłam ludzi przemieszczających się na rowerkach, w tym też dzieci. Wyrzuciłam jakąś piankę, lub styropian – kulkę, w kierunku małej dziewczynki jadącej na rowerku. Kuleczka ta uderzyła
w tą dziewczynkę. Nie zobaczyłam jak to nastąpiło, bo już przejechali i byli za dużym filarem i dlatego nie oglądałam efektu mojego uderzenia.

13-14.06.2012

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Znów jakieś małżeństwo Odwiedziny (Pod drewnianym molem) »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)