zdjęcie Autora

27 listopada 2018

Bosenogi

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Sen o fryzjerze

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pieniądzerozbieżnośćwłosy

« Chłód i gorąc Cielito lindo »

Kilka dni temu przyśnił mi się przedziwny sen... A właściwie nic nowego - bo ciągle to robię. Tym razem sen uświadomił mi jak bardzo lojalność, przywiązanie, różne lęki powodują, lenistwo, czy nie wiem co jeszcze powoduje, że wciąż trwam przy tym samym fryzjerze :)

Chciałam się obciąć i ufarbować - nic nowego u kobiety - raczej norma :) Zadbać o siebie.
Miałam umówionego fryzjera na farbowanie gdzieś dalej - mistrza, ale tak się stało, że pewna znajoma fryzjerka przyjęła mnie po znajomości. W wielkim pośpiechu, prawie na korytarzu, bardzo ciągnęła mnie za włosy, źle obcięła, ale ja mimo to mówię, że może i farbowanie też niech zrobi... Czekałam kilka godzin... Kolor zupełnie odbiegł od moich oczekiwań, był totalnie inny - taki jak po prostu był... Widziałam banknot 200 PLN obok na lutrze po obcięciu jakiegoś pana - ile zapłaciłam nie pamiętam, ale wiem, że dużo, dużo za dużo jak na usługę z której nie byłam w ogóle zadowolona i kolor, i traktowanie i czekanie i ogóle...
A jednak nie wyszłam, a jednak dałam robić z sobą to czego nie chciałam. Chciałam wyglądać ładnie, zrobić coś dla siebie... I najciekawsze, że jeszcze za to zapłaciłam haha :)

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Chłód i gorąc Cielito lindo »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)