zdjęcie Autora

11 lutego 2016

ALiv

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Sen, który przeplótł się bardzo z rzeczywistością

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pociągpodróżWIELKI SEN

« Problem z inteligencją Kochanek ze snu »

Sen, który niesamowicie przeplótł sie z rzeczywistością/realem, nie pierwszy zresztą, ale pierwszy raz pojawiła mi się dokładna nazwa miejsca!!!

 

Real:

Po kilku latach przerwy w nauczaniu w szkołach państwowych postanowiłam wrócić do zawodu. Wysłałam maila do pani, która zajmuje się programem ‘powrót do nauczania’ w moim regionie – program przygotowany przez ministerstwo edukacji, gdzie tacy jak ja przychodzą przez kilka tygodni do szkoły, aby zapoznać się ze zmianami w systemie edukacji, jakie nastąpiły w trakcie przerwy zawodowej. Można też się doszkolić np. w nauczaniu dzieci z problemami w nauce, prowadzeniu zajęć poszkolnych i tym podobne.

Późnym popołudniem widzę na telefonie, że odpowiedziała, ale nie czytam maila, bo idę na koncert.

Po koncercie idę spać.

 

Sen:

 

Jestem z przyjaciółką ‘na wyjściu’, bo odwiedziła mnie w moim mieście. Z centrum wracamy na przedmieścia, do domu, pociągiem. Zasypiamy w pociągu. Kiedy się budzimy, dojeżdżamy do ostatniej stacji, wysiadamy zakładając, że to nasza stacja. Patrzę, a tu wielki napis : ‘Welcome to Widnes’ – witamy w Widnes!!!

Mówię do siebie głośno: “WHAT THE FUCK AM I DOING IN WIDNES?!” co ja do k* nędzy robię w Widnes?? Szybko czytamy odjazdy pociągów na tablicy, i znajdujemy pociąg powrotny do stacji, skąd wyjechałyśmy, żeby wrócić do domu. Przyjeżdża za dwie minuty (tak pokazuje zegar), wsiadamy i kupujemy bilet. Budzę się.

 

Znów real, dzień następny:

Czytam maila od pani ‘Powrót do nauczania’. Zaprasza mnie na rozmowę kwalifikacyjną do szkoły, z której koordynuje programem na region. Szkoła, jak się okazuje, mieści się… w Widnes!! 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2016-02-12)« Problem z inteligencją Kochanek ze snu »

komentarze

[foto]

1. A dzisiaj spełnił się częściowo ten sen :) • autor: ALiv2016-02-25 15:31:39

Stanęłam dzisiaj przed tablicą ze snu, tylko wisiała w rzeczywistości wyżej - ′welcome to...′. Zrobiłam nawet jej zdjęcie, ale nie da się wrzucić. Nigdy wcześniej nie byłam w tej miejscowości, chociaż oczywiście słyszałam wcześniej jej nazwę, ale  nie miałam nigdy powodu, by tam się wybrać. Czas oczekiwania na pociąg nie spełnił się niestety wogóle - czekałam dokładnie 20 minut, a nie dwie!  :P

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)