Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
zdjęcie Autora

18 lutego 2012

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2481)

Sen we śnie o dwóch słońcach

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: niebosenwindazwierzę groźne

« Winda Jak scena z filmu »
Dwa słońca, ogromny rozbłysk na niebie. To był sen we śnie. panika wśród ludzi. Ja stałem i patrzyłem na napisy które wyświetlały się na niebie. Napisy były ostrzeżeniem, nie pamiętam czego dotyczły. Obudziłem się we śnie i spotkałem Wojciecha Jóźwiaka. Zapytałem o interpretację snu o słońcach. Zapytał od razu czy miałem romans. Potwierdziłem a On się uśmiechnął. Pożegnałem się z Wojtkiem i wciąż na tym samym poziomie pierwszego snu, z bratem goniłem za długim futerkowym zwierzęciem (wiedziałem że nie jest z tej planety) które go pogryzło gdy je złapał. Strasznie krzyczało, wydawało dziwne dźwięki. W końcu je puścił, ja wyciągnąłem rękę i do mnie przyszło normalnie, uspokoiło się. Kazało (to stworzenie) się skaleczyć. ścisnąłem palec wskazujący prawej ręki i mój brat scyzorykiem uderzył w opuszek. Pojawiła się krew. Stworzenie poradziło dać bratu mojej krwi na jego ranę. Faktycznie, jego rany się zagoiły i nie było śladu po ugryzieniach.
Zmiana scenerii. Góry, kolejka linowa do kótej nie wsiadłem. Biegłem pod kolejką, tam byli ludzie, znajomi z którymi rozmawiałem. Wciąż biegnąc po śniegu. Dobiegłem do ostatniej stacji i tam się spotkaliśmy.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Winda Jak scena z filmu »

komentarze

1. Jak byś rozmawiał z • autor: Nierozpoznany#15472012-02-19 22:08:07

Jak byś rozmawiał z Frankiem Farrellym to by cie powiedział,że romans to bardo typowe. Co cie dziwisz,że cie zwierzatko futerkowe pogryzło czy tam brata. Dobrze,że wam czegoś nie odgryzło:) ono myślało nie typowo bo było nie z tej planety. Popieram zwierzatka futerkowe:) nie z tej planety:)Co za nim gonisz jak chcesz być nudny i stereotypowy:(ono ma inne połączenia w mózgu.

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)