zdjęcie Autora

13 czerwca 2011

Roman Kam

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Seryjny morderca spod znaku szatana

Kategoria: Sny i wizje

« Budynek na morskiej wyspie Przyłapany »
11/0t6/2011 r. śnię: załatwiam jakąś sprawę w urzędzie - jest to duży gmach z szerokimi korytarzami i rozległymi schodami. Urzędniczka, mimo, że ma moje kompletne zeznanie roczne, domaga się przedstawienia dwóch, brakujących zeznań miesięcznych. Wracam po nie do samochodu zaparkowanego przy pustym placu. W drodze, z rozmów przechodniów dochodzi do mnie, że w mieście, od rana, popełniono dwa mordy. Gdy wracam do urzędu z brakującymi dokumentami, przy chodniku widzę leżące na ziemi, kolejne cztery ciała. Są bardzo zakrwawione, widać rany i cięcia zadane nożem. Staram się im nie przyglądać.

Gdy załatwiam sprawę z urzędniczką i wychodzę z budynku, doznaję olśnienia - MORDERCA BĘDZIE ZABIJAŁ SZÓSTKAMI! ZGINIE 18 OSÓB. TRZY SZÓSTKI. 666.

I nagle go widzę z prawej strony, na chodniku. Jest szczupły, idzie szybkim, zdecydowanym krokiem świadczącym o pewności zamiaru. W wyciągniętej sztywno przed siebie ręce, trzyma pistolet. Wyraźnie widzę otwór lufy. Obok mężczyzny idzie chłopiec w wieku ok. 8-10 lat.

Rzucam się do ucieczki za szczytowy róg budynku i natychmiast za kolejny róg (bo szczyt gmachu jest wąski). Dalej biec nie mogę, fasada (właściwie oficyna budynku) jest zbyt długa. Wpadam w pierwsze drzwi. Biegnę po schodach na 1-sze piętro i z rozpędu (gnany strachem) na 2-gie. Łapię się na tym, że popełniłem błąd wbiegając tak wysoko, że jeśli to będzie ślepa uliczka to skacząc z takiej wysokości połamię nogi. Jednak nie ma już odwrotu, cofanie się jest zbyt niebezpieczne.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Budynek na morskiej wyspie Przyłapany »

komentarze

[foto]

1. Wewnętrzny morderca • autor: Wojciech Jóźwiak2011-06-14 10:28:48

Pojawił się archetyp "wewnętrznego mordercy" - czyli postać Marsowego Agresora. Niedawno był on w śnie A.B., "Jeździec Apokalipsy". Tam interpretowałem ten sen.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)