zdjęcie Autora

01 kwietnia 2012

Karol Żelazny

z cyklu: Złoty Środek (odcinków: 79)

Silva, Hellinger a obecność w momencie teraz


« Tabletki powiększające biust Źródło Osobowości »

Silva, Hellinger a obecność w momencie teraz

Ktoś kiedyś zapytał mnie jak mają się techniki wizualizacyjne kursu Silva UltraMind do spirytualnej praktyki obecności? Ta osoba czuła tu szczura, czyli, she smelled the rat, jak widać nie wszystko można przetłumaczyć dosłownie.

Silva, odpowiedziałem, ma się znakomicie w momencie teraz. Jeśli tylko potrafisz skoncentrować 100% swojej uwagi na wizualizacji/wyobrażaniu i będziesz zupełnie obecny w tym, co robisz, wtedy nie tylko osiągniesz znakomite rezultaty używając technik Silvy, ale również pogłębisz swój stan bycia.

Narzędzia kursu UltraMind nazwałbym wielkim przyśpieszaczem. Jest to paradoks, bo aby przyśpieszyć należy najpierw zwolnić i wyluzować.

Te narzędzia nie tylko prowadzą cię po ścieżce przeznaczenia, co samo w sobie jest ogromnym plusem, one również pozwalają ci wykonać twoje zadania, tak nie plączesz się po świecie bez celu, znacznie szybciej.

To samo jest z Hellingerem. Kiedyś uważałem Hellingera za formę regresji w poprzednie życia, teraz dojrzałem i już nie mam żadnej opinii na ten temat! Nie wiem, co to jest, ale wiem jak działa. Nikt też nie wie, czym jest elektryczność, ale wszyscy jej używają.

Hellinger to przede wszystkim Interwencja Energetyczna w system rodzinny, jeśli wierzyć wyjaśnieniom Mistrza. Może, rezultaty są ważniejsze od wyjaśnień. Od kiedy „ustawiłem się” i sam zostałem prowadzącym Ustawienia, mój proces uzdrowienia dramatycznie przyśpieszył. Dobra nowina, bo czasami ten proces wlókł się jak kolejka wąskotorowa. Dużą część życia czułem się jakbym miał głowę owiniętą celofanem. Ustawienia pomogły mi ściągnąć ten pokrowiec z głowy.

Zapraszam na Ustawienia 14-15 Kwietnia i kurs Silva UltraMind 21-22 Kwietnia w Warszawie.

www.silvaultramind.pl / Tel: 720-119-238

Złoty Środek: wstęp na końcu

Pewien człowiek był ścigany przez tygrysa, kiedy znalazł się na skraju stromej skarpy. Czepiając się krzaków i korzeni zaczął spuszczać się w dół. "Jestem uratowany" pomyślał, kiedy ku swojemu przerażeniu zobaczył drugiego tygrysa czekającego go na dole.

Nagle zauważył dziką truskawkę, rosnącą na prawie pionowej powierzchni skarpy. Zerwał ją i włożył do ust. Była tak smaczna, że przez chwilę zapomniał o tygrysach, rozkoszując się słodyczą truskawki rozpływającej się w jego ustach.

Ten blog jest właśnie o tej truskawce :)


« Tabletki powiększające biust Źródło Osobowości »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)