zdjęcie Autora

04 grudnia 2011

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Sklep i agresja

Kategoria: Sny i wizje

« Ceremonia Ukąszenie węża »
Poszedłem do sklepu spożywczego. Chciałem coś kupić, ale zrezygnowałem. Chciałem wyjść, ale kasjer stwierdził, że coś ukradłem. Złapał mnie za jądra, potwornie bolało. Wezwano ochronę, przejrzeli taśmy z monitoringu i one potwierdziły moją wersję. Byłem niewinny. Wyszedłem ze sklepu, poczekałem na parkingu przed. Wszedłem znów do sklepu i zacząłem tego kasjera okładać w rogu sklepu po twarzy. Krzycząc, że nie miał prawa, że byłem niewinny i że go zniszczę w sądzie. On poskarżył się kierownikowi sklepu. Znów szukano nagrań tym razem z moim zachowanie i jego biciem. Nic nie znaleziono. Pojawił się także technik który miał sprawdzić nagrania z mikrofonów w sklepie, żeby odtworzyć to, że groziłem kasjerowi. Tym razem także się nie udało. Zadowolony z siebie, że nic mi nie grozi oddaliłem się z parkingu.

edycja_
Przypomniałem sobie jeszcze jedno. Urywek gdy widziałem w swoim oku (prawym) dwie rzęsy na gałce ocznej. Bardzo bolało. Wziąłem patyczek z watką i chciałem je wyjąć. Długo szukałem, oko wydawało się być pokryte białą mazią. Gdy udało mi się odnaleźć jedną z rzęs, przy wyciąganiu pojawił się bardzo gęsta i klejąca galareta, jakby klej, żel. Drugiej nie udało mi się wyjąć.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Ceremonia Ukąszenie węża »

komentarze

1. rzęsy w oku • autor: Nierozpoznany#35272011-12-07 16:48:21

Hej Kahuna te rzęsy z oka co wyciągałeś skojarzyłam jakbyś "przejrzał na oczy" z czymś, jakbyś się pozbył problemu. A jak ty odbierasz tę część?
[foto]

2. rzęsy w oku • autor: Kahuna2011-12-07 20:56:47

Ostatnio, w moim życiu totalnie nic się nie dzieje w kwestii "przeglądania na oczy". Chyba, że coś ma się wydarzyć i dopiero się przekonam.

3. ciekawe, • autor: Nierozpoznany#35272011-12-07 22:55:01

ciekawe, zobaczymy jak się potoczy w rzeczywistości, może będzie to pozytywna przemiana...Masz fajnie bo z tego co się orientuję masz krótki termin realizacji :)

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)