zdjęcie Autora

19 stycznia 2012

Alicja

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Sklep para młoda ratowanie

Kategoria: Sny i wizje

« Love story Anioł stróż- sen taty »
Chciałam wejść po jakiś schodach do sklepu do którego ciągle chodziłam. To było jakby trochę na dachu.Przyszła moja koleżanka i mówi,że ona by też tam poszła. No to do niej, chodź i parę kroków w jej kierunku zrobiłam. W tym momencie spojrzałam pod nogi i zobaczyłam,że cały czas boso spaceruje po dwóch brzegach jakiegoś jakby daszku,w sumie dość chybotliwego bo mógł się ułamać jakby mieć pecha.
Zbyszek i Asia córka i ojciec z tego snu gdzie on obserwował i myślał czy zainwestować,ale nie wiem co tam było. jakbyśmy wszyscy kupą do jakiegoś łóżka na jakimś wyjeździe wchodzili.
Obserwowałam pary wychodziące po ślubie z jakiegoś kościoła. Koleżanka też obserwowała i ona widziała tylko pannę młodą i myślę sobie to chyba nie najlepiej .A ja widziałam parę wychodzącą z kościoła . Szli z kwiatami po ślubie ustawiali się,ale zdjęć tam chyba nikt nie robił. Mam nadzieje,że to dobrze ,bo we śnie pomyślałam,że widzę dobry znak i on i ona :)Powiedzcie mi czy to dobry znak bo takie miałam poczucie we śnie?
Jakieś wyścigi były czy coś takiego. Wymijaliśmy się samochodami. W końcu nie wiem czy ja swój samochód straciłam czy z niego wyszłam w każdym razie wymijałam sie na zakrecie z jakimś kierowcą ,który chyba czerwonym porche jechał. Poza alejkami było błoto. On jakoś dziwnie jechała i w sumie bez powodu wpadł w to błoto. To było jak bagno . Zaczęło go wciągać. Ja bez zastanowienia wlazłam w to błoto otwieram drzwiczki czy jakąś klapę i bez zastanowienia go wyciągam. Wyciągnęłam go i trzymam. mam jeszcze wyciągnąć na alejkę a moi znajomi stoją z założonymi rękami i mówią,że ja to zawsze wszystko na rozum a to może też wciągnąć mnie. Ja stoję trzymam go i wcale nie tonę. Jestem zdziwiona,że oni mi nie pomagają,ale mam tyle siły,że go wyciągnę.Po obudzeniu pomyślałam,że ja chyba nie na rozum wszystko,więc już nie wiem co oni mówili.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Love story Anioł stróż- sen taty »

komentarze

1. Ja to chyba powinnam • autor: Nierozpoznany#15472012-01-19 10:24:12

Ja to chyba powinnam jakimś ratownikiem zostać. już mi się któryś raz śni takie ratowanie. A ci ratowani jacyś oporni:( Powiedzcie mi chociaż czy to jest pozytywny sen żebym chociaż jakiś odgłos społeczny miała.Ale jak sama siebie uratowałam to może wiem jak ratować innych:)

2. Wygląda na to ze • autor: Nierozpoznany#15472012-01-21 10:02:54

Wygląda na to ze chciałam uratowac cos co było miłe,ale umarło, chciało w sobie coś zabić. Ja nie musiałam niczego zabijać bo patrze dość realnie (może zbyt)jak widać we śnie> To jest moja ochrona. jak sie rozlecę to nikt nie pomoże.(a kopy równo dają tak kobiety jak i meżczyźni)Nic nie poradzę na to,ze dużo wcześniej wiem co ktoś zrobi. Już wypraktykowałam! Iść robić swoje,rozglądać sie w koło (bo mam trochę spóźniony zapłon:)A co ma przyjść przyjdzie. Moja szarpanina nic nie da,tylko się zmęczę.Prawdopodobnie wiem kilka spraw do przodu. Mogę się nieznacznie pomylić w interpretacji.Cofanie w rozwoju też nic nie da:))Miłego dnia wszystkim!

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)