05 czerwca 2011

Zeta

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2510)

Spotkanie z Jezusem

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: bógryba

« Bóg Co dzieje się ze zmarłymi? »
Śniło mi się, że jestem w swoim dawnym domu i jak mała dziewczynka bawię się ze znajomymi. Coś rysowaliśmy. Nagle ktoś wszedł do pokoju i oznajmił wszystkim, że do mnie przyszedł Gość i oczekuje mnie w ogrodzie.

Wiedziałam co to za gość (nie mam pojęcia skąd wiedziałam) i dlatego powiedziałam, żeby ktoś godniejszy z naszej gromadki przyszedł go przywitać. Ale nawet nie zdążyłam się schować, bo wyprowadzono mnie na zewnątrz, a drzwi zatrzaśnięto i zaryglowano za moimi plecami. Pot ściekał mi z czoła. Nogi uginały mi się pode mną. Byłam wstrząśnięta i bliska omdlenia.
Spojrzałam w Jego stronę. Siedział tam, jak pielgrzym, który przewędrował kawał świata. Na szacie miał jeszcze ziarnka piasku. Miał czarne włosy, niektóre kosmyki pozaplatane w warkoczyki, czarna broda. Najbardziej charakterystyczne miał oczy. Takie magnetyczne. Niezapomniane. Przenikające wszystko. Niestety miał dłonie zasłonięte rękawami sukni, więc nie mogłam zobaczyć ran.

Widział moje przerażenie. Telepatycznie dał mi do zrozumienia, abym swoje przerażenie zmniejszyła poprzez spoglądanie na pobliski parasol od słońca. Parząc na ten kręcący się pod wpływem wiatru parasol mogę zadawać mu pytania.

Pierwsze pytanie utkwiło mi w gardle. Taka okazja! Przepadło. Nawet nie pamiętam, o co chciałam zapytać.

Drugie pytanie dotyczyło istoty Boga. Kim on jest?
- „Jest jak woda, jak ocean, a my jak te ryby” - odpowiedział
To dlatego, symbolem chrześcijaństwa jest ryba? – zapytałam. Pokiwał głową. (czyżby: „żyjemy w nim, poruszamy się i jesteśmy”?)

Trzecie pytanie: „Czy Bóg ma poczucie humoru?” (do tej pory nie mogę darować sobie tak głupiego pytania). Postać z magnetycznym wzrokiem roześmiała się a parasol zakręcił się od wiatru, że mi samej się w głowie zakręciło i obudziłam się.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Bóg Co dzieje się ze zmarłymi? »

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)