zdjęcie Autora

12 sierpnia 2011

Roman Kam

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Sprofanowane miejsce kreacji życia

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pies

« Dół i mężczyzna w oddali Ostatni sen o Skarbie »
W lipcu 2011 śniłem: znalazłem się w egzotycznym miejscu, które przypominało sklep faunistyczno-marynistyczny. Przyglądałem się wolno przesuwającej się taśmie, u początku której materializowały się drobne zwierzęta.

Pierwszym obiektem mojej obserwacji był cały rząd różnorakich, cudownych ślimaków - każdy miał inną muszlę na grzbiecie, w innym kształcie i kolorze. Następnie pojawiła się nieduża, brązowa włochata kulka. Gdy mnie minęła, powoli zaczęła się rozwijać ukazując sympatycznego pieska. Ten oddalając się ode mnie na taśmie, odwrócił głowę patrząc mi w oczy z wyraźną dezaprobatą i wyrzutem. Zrozumiałem o co mu chodzi. Żywe istoty jakie się tutaj pojawiały, były selekcjonowane przez chciwą kobietę która była właścicielką tego miejsca. Wybierała ona co ciekawsze stworzenia i umieszczała na półkach w celu odsprzedaży.

Piesek wyraźnie dał mi do zrozumienia, że z tym nadużyciem, profanacją czy wręcz kradzieżą, mam coś wspólnego i że bynajmniej nie jest to ok, bo istoty jakie się w tym miejscu materializowały nie powinny do nikogo należeć drogą sprzedaży.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Dół i mężczyzna w oddali Ostatni sen o Skarbie »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)