zdjęcie Autora

19 stycznia 2010

Ela Bazgier

z cyklu: O czym mruczą i szczekają (odcinków: 21)

I stał się cud

Kategoria: Ekologia

« O Ramonie jeszcze Dwie urocze suczki do wzięcia »

18.I
I zdarzył się cud. Wilczur Ramon znalazł dom! Dzięki łańcuszkowi ludzi dobrej woli, w wyniku ogłoszeń, apeli i rozmów zjawił się rycerz na białym koniu i zabrał go do lepszego świata. Tym rycerzem okazała się urocza mieszkanka Milanówka, a lepszym światem jej obszerna willa z ogrodem. Zadzwoniła i powiedziała, że chce zaopiekować się właśnie takim psem. I tak oto dziś Ramonek prosto z nieogrzewanego garażu trafił do salonu z podgrzewana podłogą. Będzie spał w wiatrołapie, bo w salonie będzie mu za gorąco. Jest jedynym psem w domu, za to ma do towarzystwa dwa koty. Na szczęście zdaje się ich nie zauważać.
Trzeba Wam wiedzieć, że Ramon jest w o wiele lepszej formie niż kiedy do nas trafił i niż kiedy odbieraliśmy go z kliniki. Chodzi wprawdzie niepewnie, ale koncentruje wzrok i patrzy całkiem przytomnie. Nie robi wrażenia starca! Raczej psa w sile wieku, tyle że po przejściach. W niedzielę będą zdjęcia z nowego domku!

Dopisane 5.X.2011
Ramon żyje szczęśliwie w domu z ogrodem w Milanówku i podobno ostatnio ma nawet psią towarzyszkę. Ramon jest żywym dowodem na to, że do każdego zawsze szczęście może się uśmiechnąć i że nie ma sytuacji beznadziejnych.

O czym mruczą i szczekają: wstęp na końcu

- behawiorystka fachowym uchem nasłuchuje i donosi...


« O Ramonie jeszcze Dwie urocze suczki do wzięcia »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)