zdjęcie Autora

23 lutego 2012

Piotr Jaczewski

z cyklu: Okiem Hipnotyzera (odcinków: 299)

Star Trek - Uroczy channeling

Kategoria: Techniki rozwoju

« Ja5Dv2.0 - matrix kulturowy Ja5Dv3.0 - pożywka dla księżyca »
Właśnie wpadłem na wywiad z śp.Gene'm Roddenbery'm, twórcą Star Treka.
CHANNELINGOWANY :) I łoj, uśmiałem się gdy się zorientowałem:-)

I am pleased to be here today considering where I have been and where I continue to go. I would like to clarify some misconceptions about my work upon the planet and my association with Star Trek. I am possibly being presumptuous in assuming that when you refer to my “perceived experiences,” you are suggesting that I was operating from a world, my world, of imagination. This was not the case. I was in constant contact with my guides, through various channels and my own meditative practices, receiving direct information that was necessary to open up the hearts and minds of others on the planet. In other words, there are truly many beings in other realms and planes that we coexist with, but do not recognize due to our ignorance, fear, and total conviction of egocentricity. I knew that it was my mission to expose these truths; I chose television to be my main medium for this purpose.

Nie ma to jak poczucie humoru z drugiej strony rzeczywistości:) Bo REALNY CYTAT GENE:
"I condemn false prophets, I condemn the effort to take away the power of rational decision, to drain people of their free will -- and a hell of a lot of money in the bargain. Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all. For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
Potępiam fałszywych proroków, potępiam wysiłek by zabrać moc racjonalnych decyzji, wysączyć ludzi z ich wolnej woli - i wyżebrać piekielnie dużo pieniędzy.
Religie różnią się ich stopniu idiotyzmu, ale odrzucam je wszystkie. Dla większości ludzi, religia jest niczym więcej niż substytutem dla uszkodzonego mózgu.
...
Może jednak pośmiertnie nawracamy się na katarynki do powtarzania new-ageowych kwestii, i zdejmując rolę ex-oficera robimy się słodkim kochającym światełkiem :)

Okiem Hipnotyzera: wstęp na końcu

Pisane do Taraki - Magazynu Rozwojowego:
W wypowiedziach różnych mistrzów, autorytetów kryją się zabiegi perswazyjne przemycające idee w sposób zmieniający percepcję i zachowanie.
Nie mam nic przeciwko tym ideom, wiele z nich jest pożyteczne, pomocne. Jestem tylko za świadomością tego, co nas do nich przekonuje, za myśleniem i świadomym decydowaniem się na podążanie za nimi i odkrywanie, co z tego możemy wynieść dla siebie.
Wiele z idei ma hipnotyczny wpływ. Tworzy struktury przy niewiedzy i braku uważności omijające czynnik krytyczny, świadomy i zmieniający percepcję tak, że powstają samospełniające się przepowiednie, doświadczenia je potwierdzające oraz zachowania, które dla naszych własnych celów życiowych są nonsensowne i bezużyteczne.
Inaczej: Otwórz Oczy! Myśl Racjonalnie! Odczuwaj w pełni to co się dzieje! Działaj świadomie planując swoje przeżycia!
Oczywiście, w moich wypowiedziach też się będą kryły zniekształcenia. Taka jest natura komunikacji. Najbardziej interesuje mnie jak komunikacja określa relację i obecne w niej sugestie co do zachowań i percepcji. Prawdziwość komunikatów, co do informacji o świecie czy o subiektywnych interpretacjach tego świata raczej pomijam.
Skupiam się na elementach hipnozy konwersacyjnej.


« Ja5Dv2.0 - matrix kulturowy Ja5Dv3.0 - pożywka dla księżyca »
x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)