zdjęcie Autora

21 czerwca 2012

KK

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Stara skrzynka na listy

Kategoria: Sny i wizje

« Trzy siostry Przestępstwo »
Znalazłam się przy skrzynce na listy w moim poprzednim mieszkaniu. Nie wiem skąd miałam jeszcze do niej klucz (kiedy się wyprowadziłam wszystkie klucze oddałam właścicielce). Skrzynka wyglądała na wiekowo starą, chociaż w rzeczywistości niedawno została wymieniona. W śnie wiedziałam, że nie jest już używana, bo gdzieś tam zamontowano nową, do której wrzucana jest poczta. Klucz do tej skrzynki było kształcie jakby miniaturowego amorka, a zamek miał dwa otwory na wypustki na rękach amorka. Zajrzałam do środka skrzynki przez dziurki- widziałam tam stos listów, ale kiedy ją otworzyłam okazało się, że w środku jest tylko kurz, śmieci i kilka pustych plastikowych pojemników w stylu tych w jakie pakuje się ciastka w cukierni. Wyciągnęłam to wszystko ze skrzynki i ją zamknęłam. Kiedy już była zatrzaśnięta złamał się jeden z tych wypustków na kluczu i było mi przykro, że już nigdy tej skrzynki nie otworzę.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Trzy siostry Przestępstwo »

komentarze

1. stara skrzynka • autor: Nierozpoznany#35272012-06-23 11:24:37

A nie wydaje ci się, że miałaś otworzyc tę skrzynkę tylko raz, by oczyścić ją ze śmieci-niby wiadomości, które zalegają i są nieprzydatne? Tak jakbyś oczyściła kawałek "zamkniętej przeszłości", by móc iść dalej? I otworzyć się na nowe?

2. Nie miałam takiego wrażenia. • autor: Nierozpoznany#74802012-06-23 12:31:25

Nie miałam takiego wrażenia. Raczej kojarzę to z aktualną sytuacją w pracy i koniecznością zmiany mojego charakteru.

3. możliwe, że • autor: Nierozpoznany#35272012-06-23 18:41:20

możliwe, że odzwierciedla twoja sytuację w realu, sama wiesz najlepiej jaką :). Mnie ogólnie stare skrzynki, skrzynie kojarzą się z tajemnicą i z przeszłością ale przecież nie musi tak być.
[foto]

4. Tajemnice • autor: Alexandramag2012-08-03 19:55:34

Treść Twojego snu, to jakby zapomniane tajemnice. Klucze to zamykanie tych tajemnic. Być może stare mieszkanie, z którego się wyprowadziłaś miało związek z ukrywanymi uczuciami. Te klucze i te amorki. Wg mnie - po czasie skrywane uczucia okazały się nic nie znaczącą przeszłością, skoro stwierdziłaś, że to tylko kurz i kilka nieodkrytych pudełek. Gdybyś odkryła wszystko i zajrzała głęboko, do swojej przeszłości, nie byłoby wspomnień. A tak,zostało wszystko zapisane w Twojej podświadomości jako nieodkryte tajemnice dla Ciebie lub skrywane przez Ciebie dla innych.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)