zdjęcie Autora

28 lipca 2018

Ludmiła

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Świt
pierwsze ćwierknięcie ptaków

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: aniołmedycyna

« Pociąg Co innego każdym okiem »

Nie wiem dlaczego, ale zdarzyło się, więc odnotowuję. Mieszkam sama i sama muszę sobie dawać radę z realnością. Przez kilka miesięcy nie mogłam /prawie/ wyjść z domu. Zrobienie jakichkolwiek zakupów np.spożywczych było nadzwyczaj trudne. Wyrzucenie śmieci to była bitwa-wygrywałam ją  tylko bardzo rano, na granicy pierwszego ćwierknięcia ptaków. Podczas dnia wielokrotnie, w pełni ubrana i przygotowana, stałam przed drzwiami i nie mogłam ich otworzyć by wyjść. Jeśli zrobiłam krok za próg, zaczynały się torsje, biegunka, nawet omdlenie. Co 2-3 tygodnie, wcześnie rano, udawało mi się na krótko przemknąć do sklepu.. Mijały tygodnie i miesiące. W końcu, zdesperowana, zaczęłam wymyślać / najgorszymi słowami/ swojemu Aniołowi, żeby się, do cholery, włączył. Bardzo krótko potem, na granicy końcówki snu- WIDZĘ- postać owiniętą białą materią- nie wiadomo męską czy kobiecą, która staje o krok, lekko pochylona i pyta- "A tyłem?". Zrywam się na równe nogi w pełni przytomna- nie śpię do chwili kiedy rano otwieram drzwi wejściowe, odwracam się i tyłem wychodzę z mieszkania, jak każdy normalny człowiek! Po tylu miesiącach męczarni! Sen czy jawa - z Aniołami trzeba twardo, bez certowania! Pytanie- DLACZEGO tyłem? DLACZEGO musiałam odsiedzieć swoje? PO CO istnieją takie progi między Świadomościami? Powinnam chyba zapytać Anioła ale..nie chcę się z nim znowu kłócić!" W końcu - lubię drania!

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Pociąg Co innego każdym okiem »

komentarze

1. Moja rada. • autor: Nierozpoznany#103232018-07-28 15:49:18

Na takie dolegliwości najlepsza jest praca. Ciężka praca w pocie czoła.
[foto]

2. Najlepsza praca.. • autor: Ludmiła2018-07-28 16:25:09

Ciężka praca w pocie czoła? Bardzo proszę.. Masz czas?
[foto]

3. Fajna historia • autor: Arkadiusz2018-07-28 16:32:39

To znaczy to wcześniej na pewno nie było fajne, ale świadomość, że jest w nas ta "wyższa instancja" (nazwy można mnożyć), która w razie czego może nam pomóc, musi mocno krzepić. Dzięki za podzielenie się tą historią.

4. Tak ale tylko... • autor: Nierozpoznany#103232018-07-28 18:26:19

Tak ale tylko dzisiaj.
[foto]

5. Fajna historia • autor: Ludmiła2018-07-28 18:31:18

Słabość charakteru / a BYKI to przysłowiowe Zosie Samosie/ utrudnia  a nie krzepi w sytuacjach krytycznych. Niby znam reguły, niby WIEM  a  przez ośle  lenistwo doprowadziłam do wściekłego kryzysu. Kilka miesięcy zamknięcia, podchodów, upokorzeń..a tu  jedna awantura ustawiła sprawę! Nie należy godzić się na cierpienie tylko trzymać trójwspólnotę- Wiem CO, Wiem JAK i DZIAŁAM. Dobrze mi tak! Bo przecież "czemu nie TYŁEM "?
[foto]

6. Dlaczego tyłem? • autor: Arkadiusz2018-07-28 20:42:26

Czy już wiesz? Bo ja mam taką myśl, że na granicy świadomości między naszą duchową częścią a częścią mentalno-fizyczną jest odwrócenie postrzegania 180 stopni (tak opowiada Śniący Inaczej). I "nasza" dusza patrzy i chodzi do tyłu ;-) Oddałaś prowadzenie swojej duszy i ona pomogła Tobie wyjść z pułapki, w której się znalazłaś. Dlatego pomyślałem, że to krzepiące w razie życiowych kłopotów, dla nas wszystkich. Oczywiście nie wiem, czy moja interpretacja jest właściwa.
[foto]

7. Dlaczego tyłem - ARKADIUSZ • autor: Ludmiła2018-07-29 00:10:29

Powinno mnie zastanowić "Pierwsze ćwierknięcie ptaków". To przecież opis jednego z dwóch półgodzinnych wrót zmiany energetyki , z nocnej na dzienną, słoneczną.Przeciwległą, nocną ,"Bramą Zielonego Promienia" jest błysk  ostatniego promienia zachodzącego Słońca. Nie zegarowi podlega Czas ale oddechowi Ziemi. Wdech i Wydech. Przód i Tył.  Ale ja chciałam być mądrzejsza, więc kilka miesięcy odsiadki.. Dobrze mi tak! 
[foto]

8. Nic mi to nie mówi - Ludmiła • autor: Arkadiusz2018-07-29 20:20:10

Niestety te nazwy nic mi nie mówią. 
[foto]

9. Przecież mogę się... • autor: Ludmiła2018-07-30 02:04:39

Przecież mogę się mylić. Ja tylko śnię.
[foto]

10. Ku swojemu niezmiernemu... • autor: Ludmiła2019-07-03 20:24:02

Ku swojemu niezmiernemu zdumieniu natrafiłam dzisiaj na wzmiankę, że "tyłem z domu wychodzenie aby go nie urzeczono" był jednym z magicznych sposobów /’podawany[X] przez Marcina Józefa Nowakowskiego/ jeszcze w XVIII  w Polsce szeroko praktykowanym.. Jakie powody przyniosły w moje życie takie łącze. I PO CO?? Widocznie- po coś.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)