zdjęcie Autora

07 czerwca 2011

KK

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Szkoła, kościół i samochód

Kategoria: Sny i wizje

« Powrót do swiata żywych Butelki, buteleczki, flakoniki »
Sen składał się z kilku scen.
1. Jestem z kimś w ruinach kościoła. Nagle zaczyna padać deszcz i przypominamy sobie, że w szkole jest dach przeznaczony na te ruiny, idziemy do szkoły po dach. W szkole szybko wkładamy płaszcze przeciwdeszczowe. Na stole stoi talerz z obiadem - pieczona ćwiartka kurczaka, duszona marchewka i ćwikła. Wszyscy przy okazji próbują na szybko coś zjeść. W pewnym momencie czuję, że w pupie mam pełno włosów. Ktoś mi mówi, że co roku takich włosów ludzie gubią 800 ton. Próbuję je wyciągnąć.
2.Jestem w szkole (innej), na lekcji matematyki. Nauczyciel kończy coś tłumaczyć, jakby już drugi raz. Zdaję sobie sprawę, że długo nie chodziłam do szkoły i nie mam pojęcia czego uczy się teraz moja klasa.
3. Jadę samochodem w pobliżu mojego domu rodzinnego. Ledwie dosięgam do pedałów, a w dodatku chyba są czymś posmarowane bo nogi mi się ześlizgują, nie mogę prowadzić. W pewnej chwili muszę po coś wrócić do domu, zostawiam samochód na drodze. Kiedy wracam, widzę, że samochód stoi na środku drogi, inni nie mogą przejechać.
4. Jestem w domu rodzinnym, widzę, że w kuchni zostały położone panele, tej samej firmy, której położyłam w rzeczywistości w moim mieszkaniu.Panele niby kładł mój tata. Miejscami się pozapadały, albo wystają ponad inne. Czekamy na montażystów z firmy, mają rozpatrzyć reklamację, ale ja wiem, że jej nie uznają bo panele zostały położone na nierównej powierzchni i nieprofesjonalnie.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Powrót do swiata żywych Butelki, buteleczki, flakoniki »

komentarze

1. Wartości • autor: Nierozpoznany#74802011-06-07 20:10:06

Te sny mówią o wartościach. Szkoła, kościół, dom rodzinny czy poruszanie się na drodze to miejsca, gdzie nabywamy pewnych zasad i musimy ich przestrzegać. Sen chyba wynika z wczorajszego dnia w pracy-mieliśmy do zrobienia pewną robotę. Była nudna, uciążliwa (na stojąco i na słońcu) i niektórzy się od niej migali, przeciągając jej wykonanie z błahych powodów (jedzenie czy telefony prywatne). Wkurzyłam się, bo to w końcu praca wynikająca z naszych obowiązków zawodowych, a niektórzy ją traktują jak zło konieczne.Gdyby traktowali to poważnie i się przyłożyli nie musielibyśmy tyle stać w upale.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)