17 sierpnia 2011

Nikea

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Tajemnicza wskazówka

Kategoria: Sny i wizje

« Pajeczyna Psy i inne wymiary »
Siedzę w pozycji lotosu w holu mojego domu, przede mną lustro , w tym że lustrze pojawiają się dwie męskie twarze.Jedna z nich należy do chłopaka druga do starszego mężczyzny-w mojej głowie pojawia się myśl to Indianie - starszy mężczyzna mówi - " kość słonia w sercu " po czym uśmiecha się i znika...

Dodam że przed snem zadałam sobie pytanie, którą czakrę powinnam uzdrowić- wniosek jest oczywisty że czakrę serca tylko co ma do tego kość słonia ?

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Pajeczyna Psy i inne wymiary »

komentarze

1. kość slonia • autor: Nierozpoznany#35272011-08-17 19:06:14

Kość słonia w sercu może oznaczać dużą ranę, zadrę, dlatego musisz popracować, by się jej pozbyć. Dlatego "duża" ta rana bo wyczytałam, że kości słonia (ich kły) ważą od 40 do 90 kg. I to jest ten ciężar, może masz tę blokadę w sercu przez faceta (jakiś uraz), a tego faceta z lustra to znasz w realu?

2. To chyba autorka wie • autor: Nierozpoznany#15472011-08-17 20:40:29

To chyba autorka wie najlepiej czy ma kość- ranę w sercu czy nie, Indianin był nieznajomy chyba,tak zrozumiałam. Ale jeśli to faktycznie o ranę w sercu chodzi to rany się goją a czas żaloby mija. jesli oczywiście ktoś chce. chyba,że w sobie tak naprawdę pielęgnuje rany tak żeby się jątrzyły. ale tu indianin się usmiechał czyli bedzie ok:)

3. Twarze obu mężczyzn są • autor: Nierozpoznany#33732011-08-18 08:27:21

Twarze obu mężczyzn są dla mnie obce.Tak jak pisze Alicja rany w moim sercu zabliżnił już czas i żałoba się skończyła, ale obciążenia pozostały ( lęk , gniew , brak zaufania do otaczającego świata ) -to te uczucia blokują czakrę serca .Samo uświadomienie sobie od czego trzeba zacząć bardzo dużo pomaga.
Jeśli chodzi o kość słoniową inerpretowałam ją w zupełnie inny sposób ,naprowadziłaś Viki moje myśli we właściwym kierunku .

Dzięki dziewczyny

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)