zdjęcie Autora

24 lutego 2011

Mieczysław Budziński

Tarot i chiromancja

Kategoria: Tarot

W trakcie moich badań nad tym, co kształtuje ludzki los, których  dotychczasowe  wyniki możecie Państwo znaleźć pod linkiem

http://www.taraka.pl/co_nami_kieruje

a dalsze wkrótce opiszę w kolejnym artykule, odkryłem istnienie pewnych istot związanych z tarotem i chiromancją.

 Wiedza ta może się okazać przydatna tym z Państwa, którzy  zajmują się tymi dziedzinami ezoteryki.

 Otóż zadałem sobie pytanie, że skoro jak niektórzy uważają, dla każdego wszystko jest możliwe, to czy taki np. tarot, w efekcie którego dowiadujemy się czegoś o naszej przyszłości, jest tylko zwykłym, bajaniem, czy też są jakieś podstawy aby sądzić, że za tymi przepowiedniami kryje się jakaś prawda.

Jeśli natomiast jest tak, że te przepowiednie są w jakimś stopniu prawdziwe, to oznacza to, że nasze życie – przyszłość jest już w jakimś stopniu zdeterminowana.

Tak właśnie jest. Istnieją wpisy dotyczące naszej przyszłości, o czym napiszę w moim kolejnym artykule.

W tym miejscu dla tarocistów i chiromantów (chyba dobrze odmieniłem) mam informację, że istnieją takie istoty które nazywają się Bogiem Tarota i Bogiem Chiromancji, które mają wgląd w naszą przyszłość, i które inspirują osoby stawiające tarota, czy wróżące z dłoni do właściwej interpretacji układów kart, czy linii na dłoni.

Zresztą, aby skorzystać z ich możliwości nie trzeba wcale stawiać tarota, ani czytać z dłoni.

Wystarczy się z nimi po prostu połączyć np. przez Wyższe Ja i zapytać.

 Znajoma zajmująca się tarotem, której o tym powiedziałem, poinformowała mnie, że gdy w trakcie rozkładania tarota połączyła się z bezpośrednio z Bogiem Tarota, to miała tak wyraźne wizje, że karty nie były jej wręcz potrzebne.

 Zapraszam do przetestowania.


komentarze

1. Mam podobne spostrzezenia • autor: Nierozpoznany#2082011-02-24 19:32:25

Choc wole myslec o Tarocie jako o zbiorowisku duchow niz jednym super-duchu (bogu Tarota). To jest po prostu niemodny dzisiaj spirytualny model magii, moim zdaniem znakomity, bo odpowiadajacy naszym biologicznym predyspozycjom (podobno mamy w mozgu specjalny modul-fragment odpowiedzialny za nadawanie roznym zjawiskom takiej osobowej formy). Po co z tym walczyc? A przyszlosc mozna zobaczyc na rozne sposoby, czasem bez zadnych posrednikow. Pisalem o tym we wstepie tu; http://www.taraka.pl/klatswiat Wyglad tego budynku (lacznie z kolorami) dokladnie odzwierciedla ten ze snu. Jakie to ma konsekwencje metafizyczne - to juz inna historia : )

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)