25 września 2011

Nikea

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Topiące się dzieci

Kategoria: Sny i wizje

« Chodzenie alejkami ,pomnik papieża Pola antenowe »
Przechodzę most , skręcam nad rzekę jest mocno wezbrana ( we śnie wiem że były obfite opady deszczu).Nad rzeką jest jakaś szkolna wycieczka , dużo dzieci , podchodzę bliżej jestem wśród nich , spostrzegam że jedno za drugim wchodzą do wezbranej rzeki- krzyczę żę to niebezpieczne , że jest za dużo wody - nikt mnie nie słucha.Dzieci topią się dalej wzywam pomocy i sama próbuję je ratować .Podjeżdża samochód wysiada z niego moja siostra z mężem i wspólnie ratujemy dzieciaki.Ja dalej krzyczę i wołam opiekunów , którzy powinni być z wycieczką - po chwili w naszą stronę idzie para nauczycieli - jestem na nich wściekła!!!
Żadne dziecko nie utoneło uratowaliśmy wszystkie.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Chodzenie alejkami ,pomnik papieża Pola antenowe »

komentarze

1. uratowane dzieciaki • autor: Nierozpoznany#35272011-09-25 20:05:34

Też miałaś sen, w którym uratowałaś dzieciaki (i to większą ilość). Te dzieci to pozytywny symbol podobnie jak u mnie- kojarzę z odrodzeniem, spontanicznością, ale też zbiorowością...Dziwne jest to w twoim śnie, że opiekunowie wycieczki nie sprawują "pieczy" nad dziećmi, nie ma ich razem z dziećmi nie sądzisz? Ten wątek mnie zastanawia... A ty co o tym sądzisz Nikki?

2. Opiekunowie • autor: Nierozpoznany#55402011-09-25 23:09:48

Z jednej strony opiekunowie zawiedli. Z drugiej, gdyby nie to, nie dowiedziałabyś się Nikea, na ile Cię stać. Więc może nie są aż tacy źli, jak to wygląda na pierwszy rzut oka?

3. odp viki i Rene • autor: Nierozpoznany#33732011-09-26 08:07:06

Opiekunowie tych dzieci w swoim spojrzeniem "mówili" do mnie - a widzisz jak to jest ?! .Ja odebrałam to tak jak gdyby ktoś specjalnie wmanewrował mnie w tą sytuację .Ogólne odczucia po tym śnie są ok po mimo że sama boję się wody .

Pozdrawiam was dziewczyny

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)