zdjęcie Autora

31 marca 2013

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Traktat z lwami

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: zwierzę groźne

« Szczyt Warsztaty u Wojtka Jóżwiaka, Idę na spotkanie »
Byłem na łące. Chciałem lub podpisałem traktat lwami (nie wiem o czym mówił ten traktat), ale lwy wciąż mnie atakowały. Stwierdziłem, że skoro one są agresywne, to ja też mogę łamać zapisy traktatu (teraz domyślam się, że traktat mógł mówić o braku agresji z obu stron). Biłem lwy (samce i samice) kijem. Podchodziłem gdy leżały i biłem je kijem od szczotki. Biłem je gdy mnie atakowały. Krzyczałem na nie i goniłem z tym kijem. Doprowadziłem w końcu do tego, że lwy bały się mnie, uciekały na mój widok. Na koniec wziąłem drabinę i z wielką siłą rzuciłem na ogromnego samca który nie zdążył uciec. Drabina go przygniotła a ja zacząłem skakać po leżącej na lwie drabinie. Jakiś człowiek który wciąż był obok (mój obrońca ze snu o windach????) powiedział tylko "WYSTARCZY"

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Szczyt Warsztaty u Wojtka Jóżwiaka, Idę na spotkanie »

komentarze

1. Ujarzmiająca drabina • autor: Nierozpoznany#82822013-04-02 13:45:26

Bardzo mi się podoba. A najbardziej ta drabina, którą poskramiasz ostatniego lwa. Okiełznanie dzikiej natury narzędziem do wspinania się - na wyższy poziom - przepiękne!!! Do tego ten obserwator, który mówi: wystarczy - ujarzmiłeś agresywne kociaki, próba skończona. W moim odczuciu pozytywny, inicjacyjny sen.
[foto]

2. Drabina • autor: Kahuna2013-04-02 21:52:42

Ciekawe spojrzenie na ten sen. Faktem jest to, że w tym przypadku, mimo "wysiłku" związanego z walką, po przebudzeniu czułem się dobrze. Bez wyczerpania, bez złych wspomnień. To, jak mi się wydaje, jest ostatnio związane z obecnością mężczyzny w czerni.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)