zdjęcie Autora

16 czerwca 2011

Marcin Hładki

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Trzy kobiety na dworcu

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: nago

« Operacja Zabytkowe pistolety »
Po wigilijnym obżarstwie poszedłem spać późno i przejedzony. Sen z dzisiejszej nocy, nad ranem.

Sen długi i pełen wydarzeń, we wszystkich brały udział trzy kobiety. Zawsze występowały jako trójka, stały obok siebie, trochę zajęte robótkami, które trzymały w rękach, ale chętnie rozmawiające, chociaż to co mówiły było zazwyczaj mętne i jakby nie na temat.
Akcja mi umknęła, ale zapamiętałem scenę - może końcową?

Działo się to na dworcu, z wyglądu dziewiętnastowiecznym, z żelazną ozdobną konstrukcją podtrzymującą dach i przeszklone ściany. Wydaje się, że było tam sporo ludzi, ale niewyraźnych, jakby nieostrych, tak jakby cała uwaga i ostrość skupiała się na trzech kobietach.
Stały one na środku hali, byłem dosyć daleko od nich, do czegoś zachęcały mnie gestami. Jedna z nich, najbardziej po prawej była prawie naga. Miała na sobie tylko krótką jedwabną koszulkę, wykończoną koronką. Niczemu to nie przeszkadzało, bo podbrzusze miała nagie i puste, jak lalka. Nie było tam nic, tylko gładka skóra brzucha przechodząca wprost w pośladki. Z mojego miejsca nie mogłem widzieć tych szczegółów, ale dobrze o nich wiedziałem.

Obudziłem się pamiętając całą historię i intrygę snu, ale wydał mi się błahy i niewart uwagi. Po chwili, kiedy zorientowałem się, że scena na dworcu jest taka plastyczna, chciałem sobie wszystko przypomnieć, ale już nie mogłem.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Operacja Zabytkowe pistolety »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)