10 czerwca 2011

Aga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Trzy Panny

Kategoria: Sny i wizje

« Równoległa rzeczywistość Targ »
Śniłam trzy panny młode, Dwóm pannom przed ołtarzem głównym starsza kobieta robiła zdjęcie. Panów młodych nie widziałam. Jedna z nich do białej sukni miała czarny, z szerokim rondem kapelusz. Druga też miała coś kolorowego ale nie pamiętam, czy aksamitkę na szyi
Ja byłam trzecią panną młodą i czekałam na swoje zdjęcie solo, po prawej stronie ołtarza, i nie tak całkiem statycznie, chwyciłam suknię i chciałam się obrócić aby kobieta zrobiła mi zdjęcie w ruchu.

W tym samym śnie tylko już później śniło mi się że miałam przy sobie zwierzę, wiernego towarzysza bociana z którym nawet rozmawiałam, szliśmy gdzieś razem, drogą wśród traw. Prosiłam żeby leciał i mnie zostawił, ale on nie chciał, nadal był przy mnie. Dużo dyskutowaliśmy, chciał żebym go dosiadła. Wtedy wzbił się w powietrze.(marzec 2011)

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Równoległa rzeczywistość Targ »

komentarze

[foto]

1. Bociana dosiąść • autor: Wojciech Jóźwiak2011-06-10 09:20:53

Sen należy do jednej serii razem ze snem „Targ”. Panny młode to (co oczywiste!) kobiety mające przystąpić do seksu. Mężczyzn, z którymi się mają połączyć w śnie nie ma, ponieważ „sprawa” jest rozważana w tym śnie z wyłącznie kobiecej strony. Trzy panny młode stanowią taki sam księżycowy cykl, jak w śnie o targu. Ty jesteś dziewicą-nowiem, ta z kolorowym dodatkiem jest nimfą-pełnią, ta z czarnym kapeluszem starką-księżycem ubywającym. Ta trzecia postać pojawia się „na bis” jako fotografka. Ty wykonujesz obrót podczas zdjęcia, co oznacza, ze tę nową epokę w swoich seksualnych relacjach nie traktujesz jako coś, co będzie trwać „wiecznie”, że „tak już będzie, na zawsze”. Przeciwnie, jesteś nastawiona na zmiany. Bocian to „odwieczny” (i słowiański!) symbol seksualny, ma czerwony falliczny dziób i przynosi dzieci, które wkłada do komina-waginy. „Bociana dosiąść” to jeszcze raz powtórzona gotowość na seks.

2. Mojry • autor: Nierozpoznany#2482014-04-17 11:08:56

Znalazłam porównanie. To mogą być Mojry. Ta w kapeluszu to nów-Atropos kończąca życie, ta z tasiemką to Lachesis i Kloto ta która chce zdjęcie w ruchu to pełnia, zakreśla okrąg suknią, myślę, że symbolizuje życie-ruch, pełnię. Ta co robi zdjęcia faktycznie może być Starką, która przecina los. W ołtarzu pojawiają się tylko dwie, początek i koniec, ta która jest w ruchu jest oddzielnie. Można uznać, że obraca się wokół własnej osi życia

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)