19 czerwca 2012

Nadia

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Trzy siostry

Kategoria: Sny i wizje

« Ronaldo czyszczący buty Stara skrzynka na listy »
Wyszłam z tunelu na ogrodzony niskim murkiem plac. Na murku siedziała dziewczyna ubrana w pomarańczowo-czerwony strój. Wydawała mi się znajoma i jakoś do mnie podobna, choć była niższa i grubsza. Usiadłam koło niej i poczułam jej niepokój, a nawet lekką agresję skierowaną do mnie. Koniecznie chciałam żebyśmy coś razem robiły. Wiedziałam, że gdybyśmy mogły działać razem, to by nam zawsze wychodziło, ale ona była ciągle na nie. Upierałam się jednak, bo czułam, że ona jest mi bardzo bliska, że jest moją siostrą (w rzeczywistości jestem jedynaczką). Nie umiałam jednak do niej dotrzeć. Biła mnie jak małe rozkapryszone dziecko. Poczułam się bezradna.

Za murkiem byli ludzie. Chciałam do nich dołączyć, ale czułam, że mam tu jeszcze coś do zrobienia. Odwróciłam się od tej dziewczyny i chciałam wrócić do tunelu. Wtedy zobaczyłam, że za mną jest jeszcze jedna dziewczyna - ubrana na błękitno. Bardzo piękna. Wysoka, smukła, spokojna i delikatna. Wiedziałam, że to też moja siostra, że od początku tu była, że się dyskretnie mną opiekuje. Chciała, żebym wróciła do tej "czerwonej" siostry. Kiedy czerwona zobaczyła, że jest z nami też niebieska, uspokoiła się i siedziałyśmy sobie we trzy na tym murku, plecami do ludzi, przodem do placu. Czułam się szczęśliwa, że się odnalazłyśmy i dogadałyśmy.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Ronaldo czyszczący buty Stara skrzynka na listy »

komentarze

[foto]

1. Psychoanaliza i Huna • autor: Wojciech Jóźwiak2012-07-24 09:42:53

Twój sen, Nadiu, to prawdziwa psychoanaliza! Całkiem jak w teorii Freuda. Jesteś tam ty sama, czyli twoja świadomość. Czerwona siostra to podświadomość, czyli to coś w nas, co jest dzikie, nieokrzesane, niewychowane, dziecinne, agresywne i kieruje się instynktami. I ona w śnie dokładnie taka jest! Niebieska siostra to nadświadomość, która reprezentuje twoje szlachetne ideał i społeczne normy.

Czerwona siostra to twoje wewnętrzne dziecko, albo może nawet twoje „wewnętrzne zwierzątko”. Niebieska siostra to jakby twój anioł stróż.

Ten sen można też widzieć przez pryzmat nauk hawajskiej Huny. Czerwona siostra to twoje „niższe ja” - jest to energia zamieszkująca twoje ciało i emocje. Niebieska siostra to „wyższe ja” - czyli twój opiekuńczy duch-przewodnik. Jest ona tym, co w każdym z nas jest magiczne i boskie.

Czerwony kolor jest kolorem ognia i energii – bo też w tych „niższych” warstwach naszej duszy kryją się wielkie zasoby energii, tam mieści się nasza wola życia. Kolor niebieski natomiast łączy się z powietrzem, niebem i światem ducha. Rozwój duchowy polega na tym, żeby te trzy części naszej duszy połączyć w jedno, zintegrować. Tobie to już się udało! Na razie w śnie, ale ten zapowiada to, co się stanie wkrótce w rzeczywistości.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)