zdjęcie Autora

24 listopada 2012

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Ubranka dziecięce, próbki mózgu, turyści

Kategoria: Sny i wizje

« Afrykańska wioska - gruba szamanka Ogromna żmija zjada kota »
Jestem na jakiejś wsi. Jest biuro. W drugim pokoju pracują dwie kobiety. Znajomy P. (nie żyje od 4 m-cy) przyniósł ubranka dziecięce, dla dziewczynki, kolorowe. Ja na tych ubrankach wypisuję długopisem imię „Zosia”. Ubranek jest dużo, śpioszki, koszulki, śliniaczki, wszystkie bardzo ładne.
Potem widzę trzy plastikowe pudełeczka z próbkami mózgu. Podobno cząsteczki mózgu były pobierane z okresu dzieciństwa, wieku młodego i z okresu jak człowiek już się starzeje. Próbki mają być przydatne w przyszłości do badań i doskonalenia mózgu.
Następny wątek
Jestem w miejscowości nadmorskiej, jechałam ponad 500 km z domu rodzinnego, na przyjazd turystów. Zastanawiam się dlaczego jadę tylko na półtora dnia.Mam zaraz wracać, bo mam jechać na południe kraju. Ciemna kobieta ma mi oddać klucz. Nie biorę tego klucza od razu. I później ona gubi się z córką, spotykam ją za półtorej godziny. Oddaje mi ten klucz, okazuje się, że ona rozmawia trochę po polsku. A wcześniej rozmawiała ze mną po angielsku. Ma jakąś wschodnią urodę. Później okazuje się, że jest następna rezerwacja na dzisiaj. Otwieram komputer, a tam jest wprowadzony nowy system, muszę dopiero zapoznać się z nim. Kolory brązowo-czarne.
Przyjechali turyści. Ja jednego mężczyznę oprowadzam po ośrodku rehabilitacyjnym. Później dochodzimy do reszty towarzystwa, wprowadzam ich na ryneczek, a oni mówią, że potrzebują kupić tylko cukier. Opuściłam ich i kazałam przyjść do biura, bo stwierdziłam, że do kupowania cukru jestem im niepotrzebna. Przyszli do biura, jest tam pełno kartek i wycinków na biurku. Przyszła znajoma H. Mam im podać kod do drzwi i nie mogę znaleźć wycinka kartki czystej, na której miałabym im ten kod zapisać. Znajduję jakąś kartkę z gazety kolorową i tam na wolnym kawałku wypisuję kod. Kartka jest beżowo czarna, błyszczący papier.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Afrykańska wioska - gruba szamanka Ogromna żmija zjada kota »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)