zdjęcie Autora

12 listopada 2014

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2512)

Ucieczka z piwnicy

Kategoria: Sny i wizje

« Czerwona plama Zrekultywowane bagna i zielone pagórki »
Uwięził mnie Jerzy Stuhr (?!) w piwnicy budynku, w którym mieszkała moja babcia. Kazał mi nagle wyjść na podwórko i podłączyć przewody elektryczne do gniazdek. Kazał mi po wykonaniu czynności natychmiast wracać. Wyszedłem na zewnątrz, ciągnąc za sobą ciężkie, grube kable. Zgodnie z poleceniem podłączyłem je do gniazdek, które były na podwórku. Nie wróciłem do piwnicy. Uciekłem. Stało tam moje auto, ale nie wsiadłem do niego, tylko uciekałem na piechotę. Spotkałem dwóch znajomych z pracy. Ustalali plan wytłumaczenia w finansach, dlaczego muszą naprawić telefon komórkowy. Mówiłem, że uciekłem, że mnie uwięziono. Zupełnie się tym nie przejęli. Robili swoje. 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-11-13)« Czerwona plama Zrekultywowane bagna i zielone pagórki »

komentarze

[foto]

1. Media, • autor: Radek Ziemic2014-11-13 17:46:25

które reprezentują Stuhrowie (można mówić wręcz o pewnej ich nadreprezentacji), zniewalają nas, działamy pod ich wpływem. Nieliczni próbują od tego uciec, ale większość, zajęta przyziemnymi sprawami, w ogóle tego nie dostrzega. Ucieczka na piechotę - szersze tło niechęci do cywilizacji w ogóle? Dawno nie śniłeś Kahuno. :-) Masz w domu telewizor? Czytasz prasę? Nie pytam o samochód, bo to za dużo danych. :-) A może droga jest tu dłuższa, przez tekst Wojtka o Stuhrach, a i sens głębszy? Pozdrawiam serdecznie
[foto]

2. Ucieczka od mediów • autor: Kahuna2014-11-13 18:34:53

:-))) To, że pojawił się tam Jerzy Stuhr, to raczej jasne. Dużo się słyszy o jego ostatnim filmie. Gdzieś czytałem jakiś wywiad. Był gościem w "Trójce".  Ucieczka od cywilizacji owszem. To słuszna droga w interpretacji tego snu. Tym bardziej w świetle snu z dzisiaj. I to snu wspólnego z moją córką. Znów nasze połączenie jaźni mnie zaskoczyło. Telewizor w domu mam, jako okno na świat kosmitów. Ostatnio dużo się w tej materii dzieje. Lubię te programy, nawet jeśli są mocno naciągane. Po prostu lubię. Prasę raczej przeglądam niż czytam (obrazki jak są to suuuper ;-).. oczywiście, żartuję. 
Faktem jest to, że informacje pisane, pobieram z sieci, a nie z papierowych czasopism.
Czas opisać sen z dzisiejszej nocy.przesyłam Dobrą Energię

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)