zdjęcie Autora

30 października 2014

Alicja

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Ucieczka z płonącego domu

Kategoria: Sny i wizje

« Wybuch w szpitalu Spalony kochanek »
Chyba czekałam na jakiś autobus.
Znalazłam się nagle w palącym się domu. Widziałam wyraźnie płomień bez dymu. Podeszłam do starego biurka, bo chciałam jeszcze coś uratować.
Wyciągnęłam zdjęcia mamy. Jakby seria w różnych fazach ruchu, biegu truchtem. Mama była uśmiechnięta, w jasno popielatym dresie, ze zwiniętymi włosami i to samo oko, co w poprzednim śnie miała przysłonięte ciemnym szkłem.
Sięgnęłam po inne zdjęcia, ale nie chciałam ich nawet oglądać. Pomimo to zobaczyłam. To było trumienne zdjęcie mojej ciotki. Zwłoki leżały już jakby mocno nadgniłe.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-10-31)« Wybuch w szpitalu Spalony kochanek »

komentarze

1. Gdzie tu walka... • autor: Nierozpoznany#15472014-10-31 11:21:45

Gdzie tu walka w tym śnie?  :(  Tłumaczenie od czapy.  Mówi mi pan co ja sobie wyobrażam. I to jest błąd, bo pan w mojej głowie nie siedzi..  Wrażliwości to ja mam w sobie tyle, że muszę się jej oduczać i empatii zresztą też bo przesuwa granicę. Jakoś ciepła z matką nie uosabiam. Kochała mnie tylko gdy byłam grzeczna :(Zupełnie nie wiem co pan chciał przez tą recenzję powiedzieć. Mam się położyć i leżeć w depresji??  Te stany mam już aż nad to przerobione.A ta zgniła ciotka w trumnie i jej zdjęcie.  Dzień wcześniej rozmawiałam z ojcem, że właściwie to wykończyła się przez faceta

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)