zdjęcie Autora

19 grudnia 2013

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Udział w zawodach, przylot prezydenta kraju

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pies

« Galop Zawody i dwa traktory »
Weszłam do pokoju, który był bardzo miło urządzony. Usiadłam na kanapie i zdawałam sobie sprawę, że może mnie ktoś obserwować. W ścianach pokoju zamontowanych było dużo wizjerów. Miałam wziąć udział w zawodach. Zaraz szłam blisko lasu. Las był położony na górce.
Tej samej nocy następny sen. Znalazłam się w małym domku. Właściciel wyjeżdżał do Dubaju na pół roku. Było dużo naczyń do zmywania. Pomyślałam, że nie będę tam zmywać, tylko zapakuję naczynia i pozmywam w innym miejscu. Zobaczyłam małego pieska, w typie wilka. Poprosiłam koleżankę, żeby zajęła się szczeniakiem. Zaraz zobaczyłam następnego mniejszego szczeniaka. Obydwoma miała zająć się ta sama kobieta. Zobaczyłam lądujący wojskowy helikopter. Trochę się wystraszyłam. Okazało się, że przyleciał nim prezydent kraju z małżonką. Weszłam na wiadukt. Była wczesna poranna godzina wiosną. Zobaczyłam z góry, że para prezydencka w towarzystwie innych osób jedzie odkrytym samochodem do pobliskiej miejscowości, w której teraz zamieszkuję. Żona prezydenta wraz z innymi pomachali mi z dołu rękoma. Udałam się z powrotem w kierunku domku. Zobaczyłam kobietę, która wchodziła do pobliskiej restauracji, w następnym budynku.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Galop Zawody i dwa traktory »

komentarze

[foto]

1. Zawody • autor: Kahuna2013-12-23 08:13:02

Ciekawa sprawa. Moje zawody traktorowe też odbywały się w lesie. W małej miejscowości z jeziorkami i lasami obok mojego miasta. :)
[foto]

2. Okolice lasu • autor: Alexandramag2013-12-23 21:14:52

W drugim śnie tej samej nocy, scena z przylotem prezydenta także była w pobliżu lasu. Nie napisałam o tym, ale taki był obraz. Prezydent przejeżdżał na skraju lasu. A ja obserwowałam wszystko z wiaduktu.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)