zdjęcie Autora

20 lipca 2015

Marcin Michalik

z cyklu: Tarot i inne doświadczenia (odcinków: 29)

Używki a eksterioryzacja


« Przebudzenie Bestii Tarot a zwykła praca »
Czy zdarzyło się wam "jechać" po/na krawędzi? Czy mieliście okazję odlecieć na tyle, że nie wiedzieliście, co jest prawdą, a co złudzeniem? Jeśli nie, polecam zmieszać dużą ilość alkoholu z lekami psychotropowymi. Oczywiście najlepiej byłoby, gdybyście posiadali przy tym spore umiejętności w wychodzeniu z ciała, czy odbywaniu świadomych snów. W takiej sytuacji wasz odlot będzie prima sort.

Oczywiście wszystko to, co wyżej napisałem, jest zwykłym sarkazmem.

Przedstawiłem wam szybką drogę na skróty ku bolesnej autodestrukcji. Parę razy spróbowałem się w ten sposób zabawić. Skutkowało to co najmniej kilkunastoma niekontrolowanymi wyjściami z ciała, przy obecności jakichś dziwnych istot, które próbowały mnie skrzywdzić. Nie wiedziałem, kiedy budziłem się naprawdę, a kiedy zarzucało mnie do przestrzeni astralnej. Coś mnie dusiło, zupełnie nie posiadałem kontroli nad swoim duchowym ciałem. Błagalny krzyk o pomoc był moją ostatnią deską ratunku. Niestety, jak się z czasem okazało - ten sposób nie okazał się być skuteczny, ponieważ nikt z domowników go nie usłyszał, mimo że parę razy wcześniej metoda ta w podobnych przypadkach skutkowała i rodzinie udawało się odsłuchać moje senne (o ile jest to dobre określenie) jęki.

Po paru godzinach spędzonych w męczarniach przyszedł czas na "normalne" sny. Były one bardzo zawiłe i cechowały się specyficznym klimatem. W jednym z nim znalazłem się w autobusie pełnym kolorowych istot, przypominających jakieś zwierzątka. Podróżowaliśmy przez jakieś bardzo intensywnie zielone bezdroża. Ogarniał mnie niezwykle beztroski błogostan. Dostałem informację, że znalazłem się w jakiejś specyficznej dla psychotropów częstotliwości. Nie wiem, ile w tym prawdy. Parę razy przy braniu samych leków dotknęły mnie podobne odczucia, jednakże nie wiem, co mam o tym wszystkicm myśleć.

Korekta przez: ()« Przebudzenie Bestii Tarot a zwykła praca »

komentarze

[foto]

1. A ja wiem • autor: Jan Szeliga2015-07-20 19:58:04

A ja wiem co o tym myśleć i napisałem o tym tu
 http://www.taraka.pl/koniecznosc_oczyszczania_sie

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)