zdjęcie Autora

21 listopada 2011

KasandraII

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Walący się blok

Kategoria: Sny i wizje

« Drzewo rodzinne Znów sen we śnie »
Zobaczyłam przez okno pod moim blokiem ogromny dźwig , nie wolno było wychodzić .Udało mi się wyjść drzwiami i zobaczyłam,że zawaliło się 1 piętro, ale dach został , czekać trzeba było,aż naprawią i zamontują to zawalone piętro. /Mam dokumenty firmy w kontroli skarbowej, to mi zajmuje cały umysł/. proszę o interpretację.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Drzewo rodzinne Znów sen we śnie »

komentarze

1. Jak ten dźwig był • autor: Nierozpoznany#15472011-11-21 19:41:45

Jak ten dźwig był to chyba dobrze ,ktoś ci pomóc powinien:)Ja się nie dziwię,że przy kontroli skarbowej nerwowa jesteś:( oni się zawsze czepiają ,taką mają robotę. Ale naprawiali ludzie dom.
Mnie też się śniło,że ktoś mi złośliwie dom spalić chciał i jeszcze plan zepsucia samochodu miał:( Widziałam dokładnie ten plan. Też nie wiem co to znaczyło. A teraz się się czuję żle choć nie ma powodu. To zawsze coś znaczy. jak mama dostała udaru to 3 dni wcześniej oparzenie mi na twarzy wyskoczyło :(

2. wybuch • autor: Nierozpoznany#61412014-03-13 22:45:57

nie wiem , czy to nawiązanie do tego snu, ale 01.03.14 mielismy ewakuacje naszego bloku, z powodu zagrozenia wybuchem na 4 piętrze. Kiedy wyszłam przed blok było pełno policji, strazy i innych służb. Wynieśli niewybuch i tyle. Oby się nie powtórzyło.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)