zdjęcie Autora

25 stycznia 2017

Anna Szymańska

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Walka z robalami

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: owady

« Otoczeni Różne rodzaje braku czasu »
       Śniły mi się jakieś robale. Ni to pająki, ni to gąsienice... Jakieś takie chude to było i szybkie. Cała ich chmara pojawiła się póżniej. Na początku był jeden: dużo większy, czarny i dziwnie nieruchomy, ale ja wiedziałam, że tylko tak się czai. Wczepiony w mój podkoszulek tylko czekał na mój ruch, by zaatakować. Dlatego trwałam w bezruchu i umierałam ze strachu. Słyszałam tylko swoje myśli, które "kombinowały", co tu zrobić, by pozbyć się tego świństwa i nie narazić na ukąszenie. Chyba się udało, bo siłą myśli znalazłam się w innej przestrzeni - z odkurzaczem w ręku, który miał za zadanie pochłonąć wyłażącą z każdego kąta gromadę tego czegoś... Nawet byłam zdziwiona, że choć od miesiąca był zepsuty, tak świetnie zasysa to paskudztwo rozbiegane po podłodze i stole.
Wśród uciekających "potworków" dostrzegłam tego, który wcześniej okupował mój podkoszulek. Przez moment strach mnie sparaliżował, bo myślałam, że mnie poznał... Tymczasem ON ten mój bezruch sprytnie wykorzystał, mianowicie wykonał manewr okrążający "buczący sprzęt" i znikł z pola widzenia. 

       Po przebudzeniu długo nie mogłam zasnąć, bo sen był tak sugestywny, że miałam wrażenie, że toto jest gdzieś obok i...

            B.
11.02.2004 - godz. 03:00 
           

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Otoczeni Różne rodzaje braku czasu »

komentarze

[foto]

1. Pająki to symbol... • autor: Jarosław Bzoma2017-01-29 00:01:29

Pająki to symbol neuronów, to  istoty mślące i to bardzo szybko.Owe pająki w snach przedstawiają się czasem jako Bóga. Bogowie.Oczywiście są nimi w sensie mitologicznym a nie metafizycznym.Zastosowanie odkurzacza jest średnio skuteczne bo to maszyna która robi z zewnątrz wnętrze ale jednocześnie z wnętrza zewnętrze :) Przyśpiesza jedynie obieg świadomości w Świadomości.Niby coś tam filtruje(Czerwony<10 i strażnicy małej karmy 5) ale Bóga są naprawdę szybcy.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)