zdjęcie Autora

10 kwietnia 2016

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Warsztaty twardej ścieżki, plan podróży statkiem

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: bógkobietapodróżprzejścieskarbświątyniauroczystość

« Najście uczestników warsztatów. Pralka i winda Koniec świata »

Byłam w swoim rodzinnym mieście. Znajoma przyprowadziła mi swoją babcię. Okazało się, że jest to znajoma, która szyła dla mnie ubrania, gdy byłam dzieckiem. Przytuliłam tę starszą kobietę, dając jej energię.

Znalazłam się z w grupie Wojtka Jóźwiaka, który zorganizował warsztaty twardej ścieżki. W ogromnym pałacu o wysokich sklepieniach, bogato ozdobionych ścianach (architektura okazała), rozsypane były rozżarzone węgle, które rozłożone były na kilku warstwach różnego podłoża, żeby nie uszkodziły podłogi w pałacu. Mieliśmy całą grupą przechodzić po nich. Ja gołą prawą stopą dotknęłam żaru, tak z ciekawości, czy nie poparzą mi stopy. Skórę na stopie miałam bardzo delikatną. Pomyślałam, że trzeba szybko przechodzić przez rozpalone węgle, żeby nie poczuć żaru. We śnie nie przeszłam przez tą ścieżkę, ale psychicznie szykowałam się do tej czynności.

Później miałam popłynąć  statkiem z koleżanką. Zapłaciłam za podróż starym nieaktualnym banknotem. Dostałam taki banknot podczas wcześniejszych zakupów. W mojej portmonetce było dużo zagranicznych monet. Każda z nich była inna. Byłam zdziwiona, skąd miałam te zagraniczne monety. Nie było żadnej polskiej wśród nich. Zobaczyłam metalowe krzesła na statku. Dzieci też miały płynąć tym statkiem. W międzyczasie weszłam do wanny. W tej samej wannie miała później wykąpać się ta sama koleżanka, która miała ze mną płynąć statkiem.  Przed podróżą poszłam do sklepu po czekoladowy baton. Dałam ekspedientce banknot. Statek czekał na mnie wraz z załogą.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: ()« Najście uczestników warsztatów. Pralka i winda Koniec świata »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)