zdjęcie Autora

30 grudnia 2011

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Wielki Pająk

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: owady

« Ciąża Mój brat moim synem »
Ktoś strasznie panikował. W domu był pająk. Ogromy, czarny, lśniący jakby polakierowany. Był wielkości żółwia z Galapagos. Był w dziurze w podłodze. Ktoś go chciał zabić. Pająk się bronił, ale dziwnie nie atakował sam z siebie. Odkryłem jego tajemnicę. Podniosłem wieczko jego kryjówki a tam tysiące malutkich pajączków. Wytłumaczyłem mieszkańcom domu, że nie trzeba się bać. Pająk po prostu bronił swoich młodych. Potem wziąłem na kolana (!) tego pająka. On złożył odnóża i pozwolił się głaskać po odwłoku. Niesamowite to było. Miałem go na kolanach a jednocześnie widziałem to patrząc na siebie z pająkiem. Potem zmiana scenerii. Zwierzęta jakoś wyczuły że jestem w tym mieszkaniu i chciały tam zamieszkać. Pierwsze przyszły RENIFERY :))) Niestety przyszło ich całe stado. Gdy domownicy mi o tym powiedzieli, podszedłem do drzwi. Spojrzałem przez wizjer i faktycznie - pielgrzymka reniferów. To pamiętam. Na nocnych notatkach pojawia się jeszcze hasło - kosmici i strzały. Ale nie mogę sobie nic przypomnieć.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Ciąża Mój brat moim synem »

komentarze

1. współlokatorzy • autor: Nierozpoznany#35272011-12-30 11:07:36

Hej kahuna ale masz ciekawe sny...Ten to przebił wszystkie pozostałe, dośmialam się. Pomyślałam jeszcze jakby mi taki giga pająk usiadł na kolanach w śnie to...chyba ze strachu bym zemdlała, bo ja nie lubię pająków. Acha wiem w realu że pająki są na szczęście i się ich nie zabija (ja nie zabijam, udaje, że nie widzę jak jakiegoś spotkam :) Rano (gdy zobaczysz pająka)-złość, w południe gość a wieczorem to na radość...Acha a to stado reniferów też fajne...Lokatorzy na dziko. Renifery to takie magiczne zwierzątka, slużą dziadkowi Mikołajowi, może oznaka prezentów...od losu? Teraz tak jeszcze pomyślałam, że w tym śnie występujesz jako Doktor Dolittle...też dobrze :)
[foto]

2. Sny • autor: Kahuna2011-12-30 11:41:57

Są faktycznie często dziwne i niezwykłe. Zdążyłem przywyknąć. A co do dzisiejszego - ja też pierwsze skojarzenie miałem z doktorem Dolittle.

3. a ci kosmici • autor: Nierozpoznany#35272011-12-30 11:44:31

a ci kosmici i strzały też się tyczą tego snu?
[foto]

4. kosmici • autor: Kahuna2011-12-30 11:45:48

Tak. W notatce z nocy pojawili się pomiędzy pająkiem i reniferami.

5. szkoda, że nie wiesz czy • autor: Nierozpoznany#35272011-12-30 11:49:46

szkoda, że nie wiesz czy ci kosmici strzelali do kogoś, do Ciebie czy tych zwierząt? Może one chciały się schronić przed nimi u ciebie? W każdym razie chyba szczęściarz z ciebie, bo tyle pajączków w jednym śnie? Acha tak teraz kojarzę, że dobry kontakt ze zwierzętami to też kontakt ze swoją naturą, tak też pomyślałam...
[foto]

6. kosmici • autor: Kahuna2011-12-30 12:04:15

No niestety. Pamiętam tylko że byli i że strzelali. Piszesz szczęściarz - pająk to dobry symbol?

7. w twoim śnie na pewno • autor: Nierozpoznany#35272011-12-30 12:12:33

w twoim śnie na pewno to symbol szczęścia, jeszcze tyle tych małych pająków to ja bym sobie to przetłumaczy na obfitość, bogactwo (jakby mi się taki sen przyśnił)No i ta "matka" pająk obdarza cię zaufaniem, nie jest agresywna mimo że ma młode...Pozwala się głaskać...

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)