zdjęcie Autora

17 lutego 2012

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Winda

Kategoria: Sny i wizje

« Supły na linie w skalnym klasztorze. Sen we śnie o dwóch słońcach »
Znów motyw windy. Po przebudzeniu miałem wrażenie, że już śniłem ten sen.
Śnił mi się budynek. Wchodzę do klatki schodowej i widzę dwie windy. Wsiadam do lewej, choć wiem, że to ona właśnie się dziwnie zachowuje (stąd przeświadczenie, że już to śniłem). Wsiadają inni ludzie choć ja widzę tylko mężczyznę w garniturze. Ruszamy z parteru ale na drzwiach jest 9 piętro i jedziemy w dół. W tym momencie mówię w myślach - to znowu ten sen o windzie. Nic nie robię.
I tak się stało. Winda jechała z ogromną prędkością w dół, a ja ze spokojem czekałem na koniec snu. Obudziłem się w nocy i swoim zwyczajem chciałem wstać i zapisać hasła senne, żeby rano nie zapomnieć co mi się śniło. Pojawiła się myśl, jakby nie moja. CO MASZ ZAPAMIĘTAĆ - ZAPAMIĘTASZ.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Supły na linie w skalnym klasztorze. Sen we śnie o dwóch słońcach »

komentarze

[foto]

1. Moje odczucia • autor: Kahuna2012-02-17 08:01:38

Po śnie o dużym domu, pojawiły się u mnie pierwsze skojarzenia i "interpretacje" które potem podobnie brzmiały w opisie Wojciecha. Ośmielony tym wydarzeniem czekałem na kolejny sen. Dzisiaj, nauczony "doświadczeniem" myślę tak. Ten mężczyzna w garniturze to pewnie znów mój opiekun. Bo niby wsiadają inni ludzie, ale ja widzę tylko jego. Stoję z tyłu windy, on przy drzwiach jakby chciał być moim obrońcą gdyby coś złego się działo. Spokój który miałem, nawet widząc, że winda zachowuje się bardzo dziwnie i jedzie nie tak jak została zaprogramowana, jest wynikiem obecności tego mężczyzny w garniturze. Myśl we śnie, że to kolejny SEN o windzie (kiedyś, pisałem już o tym, noc w noc, przez miesiąc miałem sny o "złych" windach, przez wiele miesięcy potem bałem się i nie używałem wind) jest dobrym znakiem dla mnie. Sen, nawet najbardziej mroczny nie powinien być już czymś czego będę się bał. Może już w każdym śnie będę wiedział, że to sen. Nie bardzo rozumiem jednak windy i jazdy w dół. Czy to coś złego mnie tak miało spotkać i opiekun chciał temu zapobiec? I wciąż ta cyfra 9. 9 piętro i w dół. Wszystkie moje sny o windach kończyły się wysiadką w piwnicach ale w trakcie jazdy zawsze była najpierw jazda do góry, często na piętra których już nie było na panelu sterowania.

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)