zdjęcie Autora

13 kwietnia 2020

Sandra Dumroc

z cyklu: Dziennik Sandry Dumroc (odcinków: 125)

Windą na 13 pietro - Zapis 69

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: emocjaprzejścieprzestrzeńwinda

« Szalony ojciec i zielony groszek - Zapis 68 Spiralne tarasy na chińskiej wieży Babel - Zapis 70 »
Sen z 12.04.2020 ( południowa drzemka)
W hotelu była winda, chociaż nie byłam gościem hotelowym, to jeździłam sobie ich windą. Weszłam do windy już drugi raz. Za pierwszym razem pojechałam na 9 piętro i z powrotem, było super, bardzo mi się ta jazda podobała i teraz stwierdziłam, że przejdę się na 13. Jadę i znowu super, bo jak winda przyspieszyła, to grawitacja się zmieniała i było extra jak w kosmicznej kapsule. Tylko że dojechałem i drzwi się nie otwierają, a winda jakoś dziwnie zaczęła się przechylać na bok i zmniejszać czy poddawać się ciśnieniu? - pomyślałam, że zaraz się urwie, ale spokojnie zaczęłam naciskać guziki. Patrzę, jest nawet uchwyt na suficie na rękę i drugi panel z przyciskami, naciskam ten drugi, już trochę spanikowana, ale wreszcie ruszyła, zjechała na dół i zatrzymała się w jakieś sali, jak gabinet odnowy.
Stoję na szerokim blacie, przyszły jakieś 3 baby w białych fartuchach ;), jak kosmetyczki, ja na nie, one na mnie. One myślały, że ja na zabiegi, a ja mówię, że windą przyjechałam z góry i pytam, które to piętro? A one, że drugie. A ja - że już sobie zejdę na parter schodami. Ulotniłam się szybko, żeby nie wyszło, że ja tu w sumie windą jeżdżę nielegalnie, dla zabawy.

Dziennik Sandry Dumroc: wstęp na końcu

Od 2017 dokumentuję drogę w snach.
Na początku była trochę wyboista, ale zaczyna być coraz bardziej spójna i zamknięta w konkretnej formie.
Sandra Dumroc jest moim awatarem w snach.

Korekta przez: Radek Ziemic (2020-04-13)« Szalony ojciec i zielony groszek - Zapis 68 Spiralne tarasy na chińskiej wieży Babel - Zapis 70 »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)