zdjęcie Autora

28 grudnia 2012

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Wszedłem na wyższy poziom świadomości

Kategoria: Sny i wizje

« Przygotowania do wesela Samuraj - drugi sen tej nocy »
Sen spisany z dyktafonu. Przepraszam więc za formę. Ale w nocy nie mówi się zbyt spójnie :) Rano pamiętałem tylko o tym dole i opiekunie. A tu proszę. Odsłuchując sen teraz, okazał się być znacznie obszerniejszy.

Dostałem od nieznanej kobiety książkę do przeczytania. Bardzo szybko ją przeczytałem. Pojawiali się jacyś agenci, jakieś wybuchy. Ale nie to jest ważne w tym śnie. Tytuł totalnie bzdurny: "Bitrate spedoist" że coś się ma szybciej zrobić. Ta książka hipnotyzowała. Wydawało mi się, że jestem małym szczeniakiem który wpadł do dołu w ziemi. Opowiadałem o tym jakimś ludziom, o moich lękach, ale to i tak działo się "na żywo". Ten lej był wypełniony żwirem, który sypał się na mnie. Nie mogłem wyjść. Bardzo chciałem wyjść. Bardzo się bałem. Wszystko wkoło zaczęło się kręcić. I nagle UDAŁO SIĘ. W momencie kiedy dotknąłem krawędzi leja, zobaczyłem tam człowieka, mojego opiekuna ze snów m.in. o windach. Sam wyszedłem z leja. Mój opiekun był bardzo dumny. Ja też byłem bardzo szczęśliwy, że samemu udało mi się coś osiągnąć. Że wyszedłem z tej dziury. Dostałem od opiekuna urządzenie wzmacniające energię umysłową. Wyglądem przypominało płytkę elektroniki. Ale to nie wygląd był ważny. Wreszcie dostałem coś, co było moim celem, moim marzeniem. Że jestem na poziomie wyżej. Że potrafię to robić.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Przygotowania do wesela Samuraj - drugi sen tej nocy »

komentarze

[foto]

1. Instrukcja jak wyjść z dołka • autor: Wojciech Jóźwiak2013-01-07 12:45:59

Żeby odkryć, co znaczy ten sen, nie trzeba daleko szukać. Sen przedstawia wychodzenie z dołka – dosłownie, z tego leja wyrytego w żwirze, z obsuwającymi się pochyłościami. Oczywiście sen mówi o „wychodzeniu z dołka” w przenośni, czyli o wychodzeniu ze stanu gorszego samopoczucia, niższej sprawności i „dołujących” myśli Wiele z naszych snów, to ilustracje naszych stanów i procesów psychicznych. W umyśle coś się dzieje, nasz mózg rozwiązuje jakiś problem – a jednocześnie przy pomocy snów obserwuje samego siebie, co się w nim dzieje. Czyni to w swoim własnym wewnętrznym języku – właśnie poprzez obrazy. W twoim śnie wychodzenie z dołu w żwirze oznacza rozwiązywanie jakiegoś ważnego życiowego problemu, a może całego „pakietu” problemów. Zostajesz do tego zadania starannie przygotowany: dostajesz księgę-instrukcję. A w nagrodę za sukces dostajesz od opiekuna-przewodnika elektroniczny wzmacniacz energii umysłowej.
Na twoim miejscu wykorzystałbym oba te przedmioty! Kiedy staniesz przed jakimś trudnym problemem, przywołaj w wizualizacji tę księgę i tamten elektroniczny wzmacniacz. Na pewno w ślad za tymi obrazami szybko przyjdzie rozwiązanie problemu!
[foto]

2. Księga i wzmacniacz • autor: Kahuna2013-01-07 13:09:13

Dziękuję Wojtku za interpretację. Myślałem dosyć podobnie, ale nie zauważyłem tej księgi. Zupełnie ją zignorowałem. Te dwa elementy zdecydowanie jednak lepiej łączyć. Jeszcze raz dziękuję za wskazówki.

3. też dziękuję • autor: Nierozpoznany#15472013-01-07 14:04:38

Tęż dziękuję Panie Wojtku! Jak się pan odezwie to się coś dzieje na forum. ja się już wolę nie odzywać,bo jestem kontrowersyjna:( ale przynajmniej poczytam sobie i coś mi się w głowie ruszy. Strasznie choruję jak mi się nic w głowie nie rusza! :(

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)