zdjęcie Autora

15 września 2017

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Wygrana
wygrana

Kategoria: Sny i wizje

« Przetkane źródło Ucieczka z kopalni, atak i bezpieczeństwo »

Przebywałam z rodziną. We śnie była to rodzina, a  w rzeczywistości nie znam tych ludzi. Miałam już wychodzić z ich domu. Szukałam swojej kurtki. Miałam wybrać się w podróż, kurtka była mi potrzebna. Miałam do dyspozycji dwie kurtki, a zabrałam ze sobą czerwony wełniany płaszczyk, wyglądający trochę dziecinnie, lekko znoszony. Pomyślałam jednak, że kurtka byłaby potrzebna na wyjazd. Gdy byłam już na zewnątrz, zobaczyłam kiosk, do którego weszłam. Był tam punkt lotto. Chciałam zobaczyć, czy w ostatnim losowaniu wygrałam jakieś pieniądze. Włożyłam kupon do ogromnej maszyny. Z maszyny wyszedł wydruk, z którego dowiedziałam się, że z dwóch zakreślonych zakładów, mam do odebrania dwieście złotych. Zaczęłam się zastanawiać, jak udowodnię, że mam do odebrania pieniądze, skoro nie mam kuponów. Zupełnie wyszło mi za pamięci, że kupony włożyłam do maszyny. 

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Przetkane źródło Ucieczka z kopalni, atak i bezpieczeństwo »

komentarze

[foto]

1. To sen o... • autor: Jarosław Bzoma2017-09-17 10:50:56

To sen o zstępwaniu z Rodziny Duszy 6 (grupy aspektów Duszy 7) do małej karmy 1-5 (kiosk/sklep). Czerwony płaszcz to poziom kauzalny 5.Maszyna losująca(koło karmy), dwa kupony to dwa warianty karmy Jaki dla ciebie(tego Jej aspektu) przewidziała Dusza 7. Może to również oznaczać że masz swojego Bliżniaka który żyje w tym samym czasie na tym samym świecie w którym ty żyjesz.Liczba 2 i 00 mówi o poziomie energetycznym 2 reprezentującym na poziomie małej karmy Duszę 7. Przestrzeń 6-8 ma  wyróżnik 00, 1-5 to 0 a Szczelina 8-12 to 000.
[foto]

2. Dziękuję za komentarz • autor: Alexandramag2017-09-30 17:31:26

Dziękuje bardzo. Ostatnio cały czas pracuję nad uzdrawianiem duszy, oczywiście w przerwach mojej pracy zawodowej. Ten komentarz bardzo mi się przyda w dalszym rozpatrywaniu spraw  duszy i karmy.
[foto]

3. Bliźniak • autor: Alexandramag2017-09-30 17:33:11

A... jeszcze poszukuję swojej bliźniaczej duszy.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)