zdjęcie Autora

10 maja 2015

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Wyprowadzka i zmiana warstwy wierzchniej

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: domnagoprzejścieubranie

« Okupione krwią Opiekunka »
To były dwa sny podczas dwóch nocy, noc po nocy. Pierwszy wydał mi się zupełnie nieważny, dlatego nie napisałem o nim. Drugiej nocy zdarzył się jednak sen, jakby dopełniający.

Byłem na jakimś podwórku. Wyrzucałem "śmieci" z budynku. Śmieci w stylu: drzwi, deski, stare sprzęty. Pakowałem to do ciężarówki. Wrzucałem z rozmachem na pakę wozu te wszystkie stare sprzęty. Kolejny sen - trafiłem do sklepu z ubraniami. Byłem nagi. Wszedłem i po prostu chciałem się ubrać w coś, co było całkiem nowe. Ludzie patrzyli dość zdziwieni, a ja najzwyczajniej w świecie wybierałem... Pierwszą  wybraną "warstwą wierzchnią" były bokserki.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: ()« Okupione krwią Opiekunka »

komentarze

[foto]

1. Symbolika i odczucia • autor: Kahuna2015-05-10 19:54:48

Znając już troszkę symbole, które pojawiają się w moich podróżach sennych pokuszę się o próbę zrozumienia snu. Pomaga mi także to, że wiem co się wydarzyło w moim życiu. Gdzie byłem i gdzie jestem.
Dom, ciężarówka, starocie - dalsze porządki wewnętrzne. Pracuję nad sobą jak nigdy wcześniej. Wyrzucam niepotrzebne graty. Rozmach i siła którą wkładam w te porządki mogą wskazywać na to, że widzę zmiany i entuzjazm jest wszechobecny. Co do nagości i sklepu odzieżowego. Zrzuciłem stare powłoki, stare przyzwyczajenia i myśli. Ubieram się od nowa. Jestem na początku tej drogi (stąd pewnie ubrałem na razie tylko bokserki)
[foto]

2. A zdziwienie ludzi • autor: Radek Ziemic2015-05-17 22:50:45

również jest realne? Tzn. również ma swoje realne odpowiedniki?
[foto]

3. Zdziwienie ludzi • autor: Kahuna2015-05-18 06:28:45

Jeśli mówimy o bieganiu na golasa po ulicach to nie :-). A na poważnie. Zdziwienie połączone z ciekawością gdy opowiadam o mojej przemianie po ceremonii z Ayahuascą. Tak, to jest bardzo realne.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)