06 września 2011

Dominika Dayam Szczeplik

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Zabiłam Putina

Kategoria: Sny i wizje

« Cudzy dom i kretyński ubiór Przed koncertem »
Byłam na ogrodzie k/ domu moich rodziców. Przyjechał Putin z obstawą. Wiedziałam, że przyjechał pewnie po to, żeby cos nam zabrać-żeby czymś zawładnąć. Wszedł do nas. Pojawił się karabin, nie wiem dokładnie kto pierwszy go mial w rękach, ale Putin wycelowal w moja mamę, chcial strzelić w jej tors. Karabin byl b. blisko, bo stali blisko siebie, my wszyscy stalismy blisko siebie. Ja (chyba,) albo moja mama skierowaly ten karabin tak, ze nie wystrzelił w nią. Chyba ja. zaczęła się szarpanina, w końcu ja chyba strzeliłam w niego, w obronie własnej,(bądź mamy). Ojciec stał tez z boku. Putin umarl. Na poczatku leżal w ogrozie, chyba go zakopalismy czy cos takiego. Na poczatku nic sie nie ziało. Tak jakby to było zupełnie normalne. Miałam świaomość, że zakończyło sie cierpienie wielu istot, bo byl zabójcą. Ale potem ktoś zadzwonił, jaki,s ziennikarz dostał cynk, przyjechała policja....i sen skończył się. co to może oznaczać????? jestem ciekawa Waszych interpretacji.
dominika

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Cudzy dom i kretyński ubiór Przed koncertem »

komentarze

1. jak zabiłaś w obronie • autor: Nierozpoznany#15472011-09-06 19:27:12

jak zabiłaś w obronie własnej albo rodziny to na pewno dobrze. Pewnie jakiś problem zabiłaś. A dziennikarze zawsze będą robić szum:( Oni tylko pytają kto umarł bo to dobry temat. nie martwiła bym sie tym.

2. Putin • autor: Nierozpoznany#35272011-09-06 20:12:53

Putin to osoba wysoko postawiona, która ma władzę, zabicie go to może pokonanie ogromnego problemu (ograniczenia) który do tej pory cię męczył w realu. To też akt siły, odwagi, która jest w tobie. A ci dziennikarze to symbol informacji, nagłaśniają sprawę- coś ukrywanego do tej pory wyjdzie na jaw. Coś co chciałaś ukryć (?). Policja to nakazy, zakazy, może oznaczać nadmierną kontrolę, ograniczenie swobody lub twoje poczucie winy (tu nieuzasadnione) Może ktoś w twoim otoczeniu tak postępuje i dlatego ten motyw z policją?

3. być może tak, dzięki • autor: Nierozpoznany#23782011-09-06 21:23:58

być może tak, dzięki za odp. Może pod Putinem krył się jakiś schemat, który dotychczas kierował moim ,życiem. Putin-symbol władzy i kontroli, także przewagi. wiedziałam, że jest zły, tylko nigdy się do niego nie zbliżyłam.Być może coś ważnego wydarzyło się. A co wyjdzie na jaw-życie pokaże. Symbol Putina powiązany z rodziną - może to dotyczyć schematu w rodzinie. Oni chcieli mnie kontrolowac, i się nie dało. Oni - czyli ci we mnie, wyobrażenie z przeszłości... już mi lepiej:)

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)